Respawn.pl

Strona główna » koosta powrócił do CS:GO i zasilił szeregi zespołu dapsa!

koosta powrócił do CS:GO i zasilił szeregi zespołu dapsa!

Autor: Marcin Kapusta

Kenneth “koosta” Suen to kolejny amerykański gracz, który zdecydował się powrócić do CS:GO po epizodzie w konkurencyjnym VALORANCIE!

Tuż przez otwartymi kwalifikacjami do północnoamerykańskiego turnieju RMR, Orgless zdecydowało się na zmianę kadrową. Do zespołu Damiana “dapsa” Steele’a dołączył jego były kolega z Gen.G Esports, Kenneth “koosta” Suena, który wszedł w buty Gage’a “Infinite’a” Greera.

Gage borykał się z pewnymi problemami zdrowotnymi, które utrudniały mu treningi. Ma się zająć tą sprawę, ale biorąc pod uwagę zbliżający się turniej kwalifikacyjny do Majora, musieliśmy podjąć decyzję w jego sprawie. Kiedy koosta stał się wolnym agentem, uznaliśmy, że najlepiej będzie dać nam więcej czasu na przygotowanie, ale także dać Gage’owi możliwość poznania swojego stanu zdrowia i powrotu do pełni sił.”  stwierdził trener kolektywu, Lucid na łamach Dust2us.

25-letni koosta w przeszłości reprezentował najlepsze zaatlantyckie formacje pokroju Liquid, CLG, Cloud9, Ghost czy Gen.G Esports. Pod ich banderą zwyciężył kilka prestiżowych turniejów, w tym ZOTAC Cup Masters 2018, DreamHack Open Anaheim 2020 oraz ESL One Road to Rio NA. Niemniej na początku 2021 roku zakończył karierę profesjonalnego gracza CS:GO i przywdział trykot Gen.G w VALORANCIE. Po kilkunastu miesiącach zdecydował się jednak wrócić do strzelanki, z której się wywodzi.

Orgless to zespół założony z inicjatywy Damiana “dapsa” Steele’a w połowie stycznia bieżącego roku. Znaleźli się w nim młodzi i utalentowani zawodnicy, którzy nie dali się jeszcze poznać szerszej publiczności. Aktualnie drużyna rywalizuje w 40. sezonie regionalnej edycji ESL Challenger League, a już w najbliższy weekend rozpocznie zmagania w ESEA Winter Cash Cup 2.

Skład Orgless wygląda następująco:

  •  Damian “daps” Steele
  •  Michael “Swisher” Schmid
  •  Brendan “Bwills” Williams
  •  Marshall “Minus” Sedowicz
  •  Kenneth “koosta” Suen
  • Dylan “SATURN” Finch (szósty gracz)
  •  Hunter “Lucid” Tucker (trener)