Respawn.pl

Strona główna » koosta dołączy do Team Liquid?

koosta dołączy do Team Liquid?

Autor: Sergiusz Lelakowski

W składzie jednej z czołowych amerykańskich organizacji prawdopodobnie dojdzie do kolejnej zmiany. Możliwe jest, że z aktywną grą pożegna się lider zespołu – Eric “adreN” Hoag, czyli były reprezentant m.in. iBUYPOWER.

Zawodnicy Team Liquid nie znaleźli jeszcze swojej formy w 2016 roku. Dotychczas odnotowali zaledwie jedno zwycięstwo i trzy porażki. W ostatni weekend pożegnali się również z występem na IEM Katowice, gdzie w 1/4 finału ulegli brazylijskiemu Tempo Storm. Ściągnięcie do Stanów Zjednoczonych młodego Ukraińca – Aleksandra “s1mple” Kostylieva miało całkowicie odmienić losy drużyny, co niestety się nie stało. Fani od dłuższego czasu za wszelkie porażki obarczają Erica “adreN” Hoaga, który rzadko kiedy pokazuje się w meczach z tej dobrej strony. Lekarstwem dla drużyny ma być przyjęcie młodego talentu – Kennetha “koosta” Suen, który aktualnie reprezentuje barwy organizacji EnemyGG. Suen praktycznie w pojedynkę wywalczył swojej drużynie awans na kwalifikacje offline do MLG Columbus.

Młody Amerykanin rozmawiał wczoraj z trenerem drużyny Stevem “Ryu” Rattacasa, nie wiedząc, że aktualnie znajduje się na streamie i przekazał trenerowi informację, że nie będzie w stanie pojawić się na treningu. Wytłumaczeniem było, że tego właśnie wieczoru będzie testowany przez Team Liquid.

Rozmowa rozpoczyna się w 48:45

Pikanterii dodaje to, że Kenneth “koosta” Suen oraz właściciel Team Liquid – Steve “LiQuiD112” Archancet zaczęli się właśnie wzajemnie obserwować na Twitterze. Może to oznaczać, że obydwie strony właśnie wkroczyły w etap zaawansowanych rozmów.

Liquid112

koosta

Eric “adreN” Hoag prawdopodobnie zostałby przesunięty na pozycję trenera oraz in-game leadera. Amerykanin wspominał wcześniej na swoim streamie, że w ciągu ostatnich kilku meczy stracił pewność siebie w grze. Ilość niepochlebnych opinii była ogromna, co mogło złamać jednego z bardziej doświadczonych graczy zza oceanu.

W ciągu kilku najbliższych dni powinniśmy zostać poinformowani o autentyczności tego transferu. Źródła mówią, że pod koniec zeszłego roku wiele organizacji starało się na sprowadzenie do siebie Kennetha “koosta” Suen, lecz włodarze EnemyGG za wszelką cenę starali się go zatrzymać.