Respawn.pl

Koszulka Konektiva z MAD Lions wystawiona na WOŚP

Autor: Michał Maćkowski

Trwają zbiórki z okazji 31 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytację trafiła koszulka byłego gracza League of Legends – Karola “Konektiva” Wojciechowskiego, który odszedł w wieku 25 lat.

Rok 2022 już za nami, jednak dla polskiego esportu nie było samych pięknych chwil. Niespodziewanie esportowe polskie podwórko zalała informacja o śmierci Karola “Konektiva” Wojciechowskiego, czyli byłego profesjonalnego gracza League of Legends, który w swojej karierze reprezentował barwy między innymi Pompa Team.

Koszulka Konektiva wystawiona na WOŚP

Rodzice zmarłego nagle byłego gracza League of Legends zdecydowali się wystawić koszulkę Karola na licytację z okazji 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oficjalna koszulka meczowa Konektiva do wylicytowania jest przez fanów do 30 stycznia. Na czas pisania tego artykułu, koszulka meczowa MAD Lions, które reprezentował Karol, licytuje dwadzieścia osób, a najwyższa kwota wynosi 1425 złotych.

Dzień dobry

Jako rodzice zmarłego nagle, śmiercią naturalną, we wrześniu ubiegłego roku legendarnego gracza na polskiej scenie League of Legends Karola Konektiv-a Wojciechowskiego, zachęcamy do licytacji jego oryginalnej koszulki meczowej. Zamierzamy wspomóc szczególnie ten finał WOŚP „Chcemy wygrać z sepsą”, ponieważ jest on pierwszy po śmierci naszego syna Karola. Pragniemy włączyć się w akcję pomocy chorym i dać im szansę na przeżycie.

Dziękujemy.

Rozmiar koszulki “M” – czytamy w opisie aukcji

AUKCJA DOSTĘPNE JEST TUTAJ