Respawn.pl

KQLY otrzymał Counter-Strike 2 na zbanowanym koncie!

Autor: Michał Maćkowski
KQLY

Aha. Takimi słowami określić można to co wydarzyło się na koncie jednego z najpopularniejszych cheaterów w historii Counter-Strike. Na zablokowanym koncie Hovik “KQLY” Tovmassian otrzymał dostęp do Counter-Strike 2. 

Wielu graczy niestety nie otrzymało dostępu do limitowanych testów Counter-Strike 2. To jednak takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał, bo mimo że konta z VAC miały nie otrzymać dostępu, stało się inaczej. Hovik “KQLY” Tovmassian otrzymał bowiem na zbanowanym koncie dostęp do Counter-Strike 2.

KQLY może testować Counter-Strike 2 na zbanowanym koncie

Społeczność Counter-Strike przeciera oczy ze zdumienia, bo mimo, że konta z VAC miały nie otrzymać nowej wersji gry, stało się inaczej. KQLY poinformował za pośrednictwem swojego Twittera, że na swoim zbanowanym koncie otrzymał dostęp do limitowanych testów Counter-Strike 2.

Czy to błąd?

Nie ma co ukrywać, że informacja o przyznaniu Counter-Strike 2 oszustowi zaskoczyła społeczność. W tym przypadku nie wiemy, czy był to wypadek przy pracy, czy faktycznie system przydzielania dostępu do testów ma możliwość udzielania bety dla kont z VAC.

Kim jest KQLY?

Hovik “KQLY” Tovmassian to były profesjonalny gracz CS:GO, który otrzymał blokadę za używanie wspomagaczy. Podczas swojej kariery Francuz wygrał między innymi DreamHack Valencia i Stockholm w 2014 roku. Już 32-letni zawodnik reprezentował w przeszłości takie barwy jak LDLC, Vexed czy legendarne Titan. Jednak polskim fanom dał się zapamiętać po zabiciu Jarosława “pashabicepsa” Jarząbkowskiego strzałem w głowę podczas skoku na mapie Dust 2.

Wszystkie informacje o Counter-Strike 2 znajdziecie w naszej specjalnej zakładce