Respawn.pl

Strona główna » KQLY style w wykonaniu s1mple’a. Genialny strzał Ukraińca

KQLY style w wykonaniu s1mple’a. Genialny strzał Ukraińca

Autor: Aleksander Kurcoń

Dzisiaj Natus Vincere wręcz przejechało się po FaZe. Ekipa s1mple’a zniszczyła przeciwnika 2:0, ale nic w tym dziwnego, skoro Ukraińcom wpadały takie strzały. Sami zobaczcie.

Cóż, kiedyś za takie headshoty trafiało się na listę zbanowanych. KQLY coś o tym wie, a Ci którzy nie wiedzą – szybka przypominajka. Francuski gracz KQLY w 2014 roku w rozgrywkach ESL One popisał się strzałem prosto w głowę w podskoku. Francuz wówczas skasował Jarosława “pashabiceps” Jarząbkowskiego, a podobne heady strzelone w powietrzu zostały nazwane KQLY Style. Sam zawodnik z Francji nie skończył dobrze, bo udowodniono mu oszukiwanie na turniejach, przez co został zbanowany.

Wróćmy tym samym do s1mple’a. Ukrainiec w spotkaniu z FaZe podczas ćwierćfinału BLAST Premier Spring Final 2022 trafił niemal w identycznej sytuacji. Zmieniła się tylko broń – zamiast USP-a jest to M4A1s. Jaka jest szansa trafienia takiego strzału? Bardzo mała, ale przy odrobinie szczęścia może się powieść. Kostylievowi dzisiaj siedziało wszystko, dlaczego więc taki strzał miałby nie? Z resztą zobaczcie:

Reakcja zawodników FaZe była wymowna. Gracze milczeli i niedowierzali własnym oczom. Byli także zapewne mocno sfrustrowani, nie tylko wynikiem, ale takimi absurdalnymi strzałami ze strony s1mple’a. Cóż. Jak siedzi, to siedzi.