Respawn.pl

KRASNAL AWANSUJE DO FAZY PLAY-OFF OSTATNIEGO MAJORA W CS:GO; G2 WRACA DO DOMU!

Autor: Michał Maćkowski
krasnal monte

Za nami kolejne spotkania w ramach trzeciego dnia ostatniego Majora w CS:GO! W fazie pucharowej  zameldował się pierwszy Polak – Szymon “kRaSnaL Mrozek z Monte. Natomiast z rozgrywkami pożegnało się G2.

Ostatni Major w CS:GO na ten moment budzi niesamowite emocje, szczególnie że faworyci bardzo często zawodzą. G2 pożegnało się z BLAST.TV Paris Major, a w fazie play-off zameldował się pierwszy Polak – Szymon “kRaSnaL” Mrozek reprezentujący barwy Monte!

kRaSnaL pierwszym Polakiem w fazie pucharowej ostatniego Majora w CS:GO!

Mało kto się ich spodziewał na tym etapie, ale kibice na pewno nie będą zawiedzeni! Monte z Szymonem “kRaSnaL” Mrozkiem zameldowało się z fazie pucharowej ostatniego Majora w CS:GO z bilansem 3-1. Zespół Polaka zaskoczył Natus Vincere i już po dwóch mapach zapewnił sobie awans do fazy pucharowej rozgrywek. Najpierw ukraińska formacja z Polakiem i Jordańczykiem wygrała na Anubis do dwunastu, a następnie rozgromiła rywali na Nuke do dwóch, pieczętując tym awans do fazy pucharowej ostatniego Majora w tej wersji gry.

Monte vs Natus Vincere – 2:0

  • Anubis – 16:12
  • Nuke – 16:2

G2 wraca do domu! Klęska drużyny wypełnionej gwiazdami

Takie obrotu spraw mało kto się spodziewał, ale G2 nie zobaczymy już na BLAST.TV Paris Major. Europejska formacja zawiodła swoich kibiców i wygrała tylko jedno spotkanie i to dopiero po dwóch przegranych. Dzisiaj katami G2 samurajów okazali się gracze fnatic, którzy najpierw przegrali wybrane przez rywala Inferno po dogrywce. To jednak reprezentanci szwedzkiej organizacji w następnych dwóch wyrównanych okazali się lepsi od G2, utrzymując się wciąż w rozgrywkach.

fnatic vs G2 – 2:1

  • Inferno – 16:19
  • Ancient – 16:11
  • Vertigo – 16:13

W ostatnim spotkaniu w dniu dzisiejszym na BLATST.TV Paris Major zobaczymy starcie GamerLegion a Apeks.Relację z BLAST Paris Major znajdziecie tutaj.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań Majora w Paryżu można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Komentatorzy MajorPartnerami polskiej transmisji z Majora w Paryżu są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje z Majora skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych komentatorów w tym między innymi: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec czy Piotr Dumanowski, znany komentator sportowy. Ponadto transmisja na kanale Piotra Skowyrskiego zostanie wzbogacona o analizę w której zobaczymy między innymi Kubę “KubiK” Kubiaka, Janusza “Snax” Pogorzelskiego, Dominika ‘Gruby’ Świderskiego. czy Michalinę “Młoda” Chudzińską.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.