Respawn.pl

Drużyna kRaSnaLa awansuje na Major w Paryżu; dycha krok od awansu

Autor: Filip Woszczek
krasnal monte

Awans polskiej ekipy na BLAST.tv Major Paris 2023 to nie koniec dobrych wieści. Drużyna Szymona “kRaSnaLa” Mrozka pokonuje swojego rywala, awansując na prestiżowy turniej. Paweł “dycha” Dycha i jego zespół pokonują 500, pozostając w walce o awans.

Lekką przewagę w pierwszej połowie Nuke pokazywała ekipa 500, utrzymując prowadzenie nad rywalem. Tuż przed zmianą stron, ekipa Pawła “dychy” Dychy zdobyła jeszcze 4 rundy, by zmniejszyć deficyt do jednego punktu. Druga połowa okazała się niemal nieskazitelna dla ENCE, które przegrało wtedy tylko jedną z rund.

Ponownie można było zobaczyć mocny start od bułgarskiego składu (5:1), ale zaraz po tym ich rywale zainkasowali 7 rund z rzędu, końcowo wysuwając się na prowadzenie (9:6). Pistoletówki na Overpassie zdecydowanie nie szły po myśli ENCE, co doprowadziło do utraty przewagi. Wkrótce 500 jako pierwsze zdobyło punkt meczowy, ale ENCE nie pozostało dłużne, zdobywając brakujące 3 rundy, by doprowadzić do dogrywki. W doliczonym czasie wystarczyła jedna runda w ataku dla ENCE, by dokończyć robotę w obronie.

ENCEenc20500500
Nuke 16:8, Overpass 19:17

Na Anubis to zespół Monte prezentował się zdecydowanie lepiej. Pomimo dobrych kilku rund ze strony FORZE w pierwszej połowie (7:8), drużyna Polaka gładko radziła sobie z oponentami w ataku, wkrótce zdobywając 16 punkt. Na Overpassie ponownie brakowało graczom rosyjskiej organizacji wykończenia w obronie. Optymistyczne 6 rund to było zdecydowanie za mało, by pokonać Mohammada “BOROSA” Malhasa, który mocno zaznaczył swój występ na przestrzeni obu map, łącznie zdobywając przynajmniej 25 fragów na każdej z nich.

FORZEFORZE02MonteMonte
Anubis 11:16, Overpass 16:9

Więcej informacji o BLAST.tv Europe RMR B znajdziecie w naszej dedykowanej relacji.

Transmisję w polskim języku ze wszystkich spotkań europejskich turniejów RMR będzie można oglądać na kanale Piotra “Izaka” Skowyrskiego oraz ESPORTNOW w serwisie Twitch. Organizatorem polskiej transmisji jest GAM3RS_X, które odpowiadało już za realizację PGL Major Antwerpia 2022 i PGL Major Sztokholm 2021. Wcześniej ekipa pod banderą Fantasyexpo pracowała przy transmisjach PGL Major Kraków 2017, FACEIT Major 2018 czy Starladder Major Berlin 2019.

Brak opisu.

Partnerami polskiej transmisji BLAST.tv Major Paris są logitech G, LV Bet, WK Dzik, Adidas, BLIK, Antybaton, Pringles oraz KFC. Zapewnią oni dodatkowe atrakcje i nagrody dla widzów, które umilą im czas w oczekiwaniu na kolejne spotkania CS:GO najlepszych drużyn świata. Polskie transmisje turniejów RMR skomentuje gwiazdorska obsada rodzimych casterów: Piotr ‘izak’ Skowyrski, Łukasz ‘Hermes’ Pożyczek, Radek ‘Mad1’ Florkowski, Olaf ‘Szeregowy’ Ostrowski, Michał ‘MostoW’ Mostowiec, Mikołaj ‘URF’ Palimąka, Sebasian ‘Divox’ Mazek, Jakub ‘Swelder’ Grzegorski oraz Sławomir ‘Troglodyta’ Bąk.

Materiał powstał przy współpracy z WE!RE Fantasy.