Respawn.pl

Krasnal zagra w głównej fazie IEM Cologne 2023, F1ku wyrzuca Liquid za burtę!

Autor: Maks Bartosik

Ostatnie dwa mecze drugiego dnia fazy Play-In IEM Cologne 2023 już za nami! Krasnal i spółka z Monte mierzyli się z FURIA, a OG z F1ku w składzie podejmowało Complexity.

Monte – FURIA

Monte spotkanie przeciwko FURIA rozpoczęło od ciężkiego starcia na wybranym przez siebie Mirage’u. Ukraińska formacja zdołała jednak zgarnąć swoją mapę, wygrywając 16:13 i wychodząc na prowadzenie 1:0 w serii. FURIA jednak miała na to odpowiedź w postaci Overpassa, którego Brazylijczycy wygrali 16:5 i o tym, kto awansuje do głównej fazy IEM Cologne 2023 miała zadecydować trzecia mapa.

Tą był Ancient, który mimo lepszego początku w wykonaniu FURIA, wygrali zawodnicy Monte. Krasnal i spółka wygrali 16:7 i zapewnili sobie udział w głównej fazie IEM Cologne 2023!

OG – Complexity

W drugim meczu OG mierzyło się z Complexity, a stawką tego starcia było pozostanie w walce o awans do głównej fazy turnieju. Europejska formacja zanotowała świetne wejście w mecz, wygrywając wybranego przez siebie Mirage’a 16:12. Takim samym wynikiem OG wygrało także drugą mapę, którą był wybrany przez Complexity Overpass.

Tym samym Elige i spółka pożegnali się z IEM Cologne 2023 już na fazie Play-In i to nie wygrywając ani jednego spotkania. OG natomiast jutro powalczy w decydującym meczu, w którym F1ku i spółka zmierzą się z Apeks.