Respawn.pl

Kto dołączy do składu 9INE? Pojawia się kilka nazwisk!

Autor: Maks Bartosik
9INE

Po świętach pora wrócić do poważnych tematów. A takim z pewnością są nadchodzące zmiany w 9INE. Kto może dołączyć do polskiej formacji?

Od odejścia trójki graczy z 9INE do ENCE, w siedzibie szwedzkiej organizacji ciągle trwają poszukiwania nowych graczy. Na razie ciągle nie dostaliśmy żadnych konkretów, jednak z dnia na dzień pojawiają się nowe informacje, które kierują nas na nowe nazwiska, które dołączą do składu 9INE.

Mynio i Kei zostają, a kto uzupełnio skład 9INE?

Według najnowszych doniesień, nowy skład 9INE ma zostać oparty na Myniu, który wróci z rezerwy oraz KEiu, który odrzucił ofertę ENCE. Trzecim zawodnikiem jednak nie zostanie Jcobbb, a mhL, który jest dostępny po odejściu z Falcons. Z kolei Jcobb nie jest wcale pewny utrzymania miejsca, natomiast jest wymieniany na liście kandydatów, którzy mają zająć kolejne dwa miejsca w składzie.

Oprócz Jcobba, na tej liście znaleźli się także Jedqr, który był już wcześniej testowany przez 9INE, b1elany z PGE Turów Zgorzelec, Tomiko z Into The Breach oraz maaryy z Permitta. Oficjalny skład 9INE poznamy najprawdopodobniej tuż po nowym roku, bowiem już w połowie stycznia startują pierwsze kwalifikacje do turnieju RMR.