Respawn.pl

Strona główna » Którzy gracze spędzają najwięcej czasu w CS:GO na MM?

Którzy gracze spędzają najwięcej czasu w CS:GO na MM?

Autor: Michał Maćkowski
CS:GO

Dane dotyczące graczy CS:GO i trybu rankingowego zawsze będą budzić spore emocje i ciekawość! Tym razem dzięki platformie Leetify dowiedzieliśmy się mniej więcej, którzy gracze o danych rangach spędzają czasu najwięcej w trybie turniejowym. 

Tryb rankingowy w CS:GO to dla wielu już zapomniana przygoda, która zamieniła się w rozgrywkę na zewnętrznych platformach. To jednak nie oznacza, że nikt już nie gra w mecze rankingowego, wręcz przeciwnie. Nadal wiele osób korzysta z tego trybu i nie ma zamiaru przenosić się na takie platformy jak FACEIT. Co jednak ciekawe, dane dotyczące trybu rankingowego w CS:GO ciągle nas zaskakują.

Ponownie tryb rankingowy przeanalizowało Leetify, czyli portal, pomagający graczom ulepszyć swoje umiejętności w grze. Tym razem przeanalizowano średnią ilość rozgrywanych matchmakingów oraz ilość godzin spędzonych w grze.

Przeczytaj więcej – Poprawki dla map społeczności – Aktualizacja CS:GO 02.03.2022

Sprawdźmy zatem najpierw, którzy gracze o jakich rangach grają najwięcej w tryb rankingowy. Tutaj minimalnie najlepsi okazali się gracze z mistrzowskiego elitarnego srebra (6 ranga w grze). Minimalnie gorzej w tym zestawieniu wypadli gracze z Golda jeden i dwa. Poniżej już 16 spotkań znalazły się głównie inne rangi z poziomu silvera i golda. Nikogo natomiast nie powinno dziwić, że gracze z rangą Global Elite grają najmniej trybu rankingowego. Najczęściej zawodnicy po wbiciu globala decydują się na grę na zewnętrznych platformach.

Którzy gracze spędzają najwięcej czasu w grze?

Które rangi natomiast spędzają najwięcej czasu w grze w miesiącu? Tutaj sytuacja jest nieco bardziej wyrównana. Najlepszą rangą w tym zestawieniu okazał się gold cztery. O godzinę mniej według statystyk w grze spędzają gracze z rangi kałacha. Natomiast gracze z najwyższą rangą Global Elite spędzają podobno w grze 58 godzin miesięcznie.

Statystyki pochodzą z portalu Leetify.