Respawn.pl

Kuben dołącza do Virtus.pro

Autor: Sergiusz Lelakowski

Kilkanaście minut temu została podana informacja, że były zawodnik takich formacji jak ESC Gaming, Frag eXecutors, Meet Your Makers a zarazem wieloletni kolega z drużyny – Jakub “Kuben” Gurczyński dołącza do swoich dawnych przyjaciół jako trener. Od dłuższego czasu trwały spekulacje, czy Kuben rzeczywiście powróci do profesjonalnego Counter-Strike’a i właśnie dziś na oficjalnej stronie Virtus.pro rozwiano wszelkie wątpliwości. Coraz więcej formacji stawia na trenerów – przykładem może być Ninjas in Pyjamas (pita), fnatic (Devilwalk) czy Team Liquid (Warden). Gurczyński jeszcze nie wydał żadnego oświadczenia w związku z tą sprawą.

Warto przypomnieć, że przed finałami w Kolonii do NiP’u dołączył właśnie pita, a to doprowadziło do ich zwycięstwa na turnieju. Miejmy nadzieję, że Kuben również przyniesie naszym zawodnikom takie szczęście.

UPDATE 16:00 – Dzisiaj na Facebook’u pojawił się oficjalny profil nowego trenera Virtus.pro. Zapraszamy do śledzenia jego wpisów – https://www.facebook.com/KUBENtt