Respawn.pl

kuben dołączył do GGPredict!

Autor: Marcin Kapusta
kuben

Jakub “kuben” Gurczyński dołączył do zespołu GGPredict, by kierować pracami polskiego startupu nad stworzeniem zautomatyzowanych systemów treningowych dla graczy CS:GO!

Kuben to kultowa postać w historii polskiego esportu, jeden z najbardziej rozpoznawalnych trenerów na świecie. Członek Złotej Piątki, trzykrotny triumfator World Cyber Games oraz były szkoleniowiec Virtus.pro.

Ogromne doświadczenie, które zdobywał przez ponad 15 lat zawodowej kariery, będzie przekładał na stworzenie systemu, który pomoże młodym graczom rozwijać swoje umiejętności w Counter-Strike’u. Perspektywa doświadczonego trenera, połączone z zawodniczym spojrzeniem Michała “MICHU” Müllera oraz technologia uczenia maszynowego rozwinięta przez GGPredict mają sprawić, że trenowanie esportu będzie dużo efektywniejsze niż do tej pory. “Trenując piłkę nożną czy koszykówkę jesteś pod opieką doświadczonego trenera – niestety młodzi gracze zazwyczaj nie mają takiej możliwości. Pomysł GGPredict, żeby połączyć ich technologię i wiedzę z pola analityki i sztucznej inteligencji, z moim spojrzeniem i doświadczeniem w zakresie trenowania zawodników, wydał mi się naprawdę interesujący. Cieszę się, że będę mógł dzielić się swoimi doświadczeniami, które dotrą do tysięcy graczy na całym świecie” – powiedział Jakub “Kuben” Gurczyński.

GGPredict stworzyło technologię, która śledzi każdy ruch i decyzję gracza w trakcie trwania meczu. Na podstawie zbieranych danych analizuje jego występ w ponad 200 metrykach, które porównuje z bazą kilkuset tysięcy rozegranych meczów. Dzięki sztucznej inteligencji i uczeniu maszynowemu, GGPredict uczy się pozytywnych i negatywnych zachowań graczy, po to, by za pomocą swojego Wirtualnego Trenera podpowiadać im, jak grać lepiej. Posiadając wiedzę na temat mocnych i słabych stron gracza, program będzie w stanie automatycznie dopasowywać jednostki treningowe oraz całe cykle tworzone przez naszych mentorów pod indywidualne potrzeby klienta.

Po pierwszej rozmowie z Kubą wiedzieliśmy, że jego unikatowe doświadczenie będzie kamieniem milowym w rozwoju naszego projektu. Wiemy, że jego wiedza o CS:GO i zachowaniach zawodników, będą ogromną wartością dla naszych klientów. Z jego wizją i podejściem do grania, będziemy w stanie układać plany treningowe, które w idealny sposób odpowiedzą na potrzeby rynku. – Przemysław Siemaszko, CEO GGPredict.

https://twitter.com/ggpredictio/status/1369943680199589889