Respawn.pl

kuben nowym trenerem MAD Lions

Autor: Michał Maćkowski
kuben

Jakub “kuben” Gurczyński kontynuuje swoją przygodę z międzynarodowymi formacjami. Utytułowany polski trener od teraz będzie trenował MAD Lions. 

To właśnie były trener Virtus.pro będzie miał za zadanie zbudowanie nowego zespołu MAD Lions. Jakub “kuben” Gurczyński po nie do końca udanej przygodzie z ENVY postanowił nadal kontynuować wojaże na scenie międzynarodowej.

Byłego trenera Virtus.pro zna praktycznie każdy. Jakub “kuben” Gurczyński to utytułowany trener, który na swoim koncie ma między innymi zwycięstwo w pierwszym sezonie ELEAGUE czy na  DreamHack Masters Las Vegas 2017. To jednak nieliczne trofea, jakie udało się polskiemu trenerowi zdobyć podczas trenowania Złotej Piątki.

Teraz przed Jakubem nowe zadanie, bowiem oficjalnie dołączył on do MAD Lions. Co ciekawe do zespołu być może dołączy także drugi Polak Michał “Michu” Müller, który łączony był już z hiszpańską organizacją. To jednak nie są na ten moment potwierdzone informacje, bowiem również w drużynie możemy zobaczyć Filipa “tudsoNa” Tudeva, który także znalazł nowy dom i sam otwarcie mówi, że będziemy zaskoczeni.

Aktualnie w aktywnym składzie MAD Lions jest Thomas “TMB” Bundsbæk. 19-letni zawodnik został jedynym aktywnym ogniwem w składzie, kiedy to organizacja postanowiła pożegnać się z większością zawodników