Respawn.pl

Kup specjalny box w KFC i zgarnij przedmioty do Diablo IV

Autor: Michał Maćkowski
KFC

Marka KFC, również na polskim rynku, wkracza w świat gry Diablo. Dzięki współpracy z Blizzard Entertainment, Inc. polscy gracze będą mogli otrzymać wyjątkowe bonusowe itemy do Diablo IV za darmo.

W zestawach Hot Wings Box KFC znajdą się specjalne kody uprawniające do realizacji bezpośrednio w grze. Będzie to wyjątkowa oferta, ponieważ dodatki będzie można zdobyć tylko w KFC.

KFC i Diablo IV łączy teraz więcej! 

Od 27 czerwca do 8 sierpnia, kupując Hot Wings Box, czyli zestaw składający się z 10 hot wingsów, dużych frytek i dolewki napoju, można otrzymać zdrapkę na dodatki w grze Diablo IV. Co ważne, każda zdrapka wygrywa, a w nich kryć się będzie wyjątkowa pula skinów, która będzie dostępna wyłącznie w KFC. Każdy item będzie można zdobyć w kolejnych tygodniach trwania akcji.

Co można zgarnąć z promocji?

  • Dread Pheasant Slayer (27.06 – 03.07): Two-Handed Bow
  • Thrumming Axle (04.07-10.07): Staff
  • Hand of Gallus (11.07 – 17.07): Polearm
  • Vessel of the Eleven (18.07-24.07): Totem
  • Foul Reaper (25.07-01.08): Two-Handed Scythe

Dodatki będzie można odkrywać bezpośrednio w grze. Zbierając wszystkie zdrapki, z każdego tygodnia promocyjnego, całość stworzy postać Lilith co dodatkowo podnosi wartość całego zestawu dla graczy. To nie lada gratka dla fanów gry Diablo IV, która urozmaici rozgrywkę każdemu graczowi. Tym bardziej warto wpaść do restauracji na diabelnie pyszne kawałki kurczaka w chrupiącej panierce. Nie tylko idealnie uzupełnią one celebrowanie premiery 4. edycji Diablo, ale też dodadzą potrzebnej gamerom energii podczas emocjonujących rozgrywek.