Respawn.pl

Strona główna » KURS 100 NA POLAKÓW W MECZU Z MEKSYKIEM!

KURS 100 NA POLAKÓW W MECZU Z MEKSYKIEM!

Autor: Michał Maćkowski

Już dzisiaj cała polska skierowana tylko w jedną stronę – Katar! Polska reprezentacja piłki nożnej rozpocznie dzisiaj pierwsze spotkanie na Mistrzostwach Świata, gdzie zmierzą się z Meksykiem. Z tej okazji eWinner przygotował fantastyczną ofertę!

Fani piłki nożnej rozpoczęli swoje święto – Mistrzostwa Świata w Katarze! Dzisiaj do gry wchodzą reprezentanci Polski, przed którymi twardy orzech do zgryzienia w postaci Meksyku i nadzieje polskich kibiców na dobrym występ na najważniejszych rozgrywkach reprezentacyjnych!

Kurs 100 na Polaków w meczu z Meksykiem!

Z okazji Mundialu partner serwisu Respawn.pl – eWinner przygotował super ofertę dla nowych graczy! Każdy nowy gracz, który założy konto z kodem RESPAWN i wpłaci minimum 50 złotych, będzie miał okazję obstawić wygranego lub remis z kursem 100 na obojętnie, które spotkanie  fazy grupowej Mistrzostw Świata. Oczywiście promocja obejmuje również dzisiejszy pierwsze mecz polskiej kadry w Katarze.

Wygrałeś? Ciesz się bonusem do dalszej gry!

Jeżeli wytypujecie zwycięzcę lub remis danego meczu, na Wasze konto eWinner, do środków bonusowych trafi równowartość 200 złotych, którymi możecie dalej typować spotkania Mistrzostw Świata oraz wszystkie inne oferty dostępne na eWinner. Jeżeli chcecie wypłacić bonus, musicie obrócić nim czterokrotnie. Więcej informacji na temat promocji, możecie znaleźć tutaj.

Przypomnijmy, że sponsorem strategicznym portalu Respawn.pl jest eWinner, na którym możecie obstawiać esportowe zmagania, a także wiele więcej. Jeżeli zarejestrujecie się z kodem RESPAWN to otrzymacie zwrot nawet do 110 złotych za pierwszy zakład.

Niniejsza publikacja rozumiana jako tekst została napisana na zlecenie firmy eWinner. Portal Respawn.pl za tę publikację otrzymał gratyfikację w formie pieniędzy. Firma miała wpływ na niniejszą publikację.