Respawn.pl

Strona główna » Kurs 100 na wygraną Evil Geniuses z Loud w LoL-a!

Kurs 100 na wygraną Evil Geniuses z Loud w LoL-a!

Autor: Krzysztof Sarna

Dokładnie wczoraj wystartowały mistrzostwa świata w League of Legends! Bezsprzecznie najważniejszy turniej zgromadzi przed odbiornikami miliony oglądających. Na drugi dzień rywalizacji nasz partner strategiczny, eWinner przygotował niesamowitą promocję dla nowych graczy! Kurs u naszego bukmachera na zwycięstwo Evil Geniuses wynosi równe 100!

Z pewnością wiele osób kilkukrotnie przeczytało, nie mogąc jednocześnie uwierzyć, że rzeczywiście eWinner przygotował tak grubą promocję. W praktyce jednak faktycznie kurs dla nowych graczy na dzisiejsze zwycięstwo EG wynosi 100. Wszystko to oczywiście z okazji dopiero co rozpoczętych Worldsów. 

Dokładnie dziś o godzinie 23:00 dojdzie do jednomapowego pojedynku pomiędzy Evil Geniuses a LOUD. Kiedy wejdziemy na stronę naszego sponsora, eWinnera, wówczas ujrzymy oryginalne kursy. Na “Geniuszy Zła” jest to 1.20, podczas gdy na LOUD 4. Jeżeli nie graliście jeszcze na eWinnerze, to wówczas mamy dla Was znakomite wieści!

Wystarczy żę zarejestrujecie się na eWinnerze z naszym kodem ‘RESPAWN’ i wpłacicie min. 50 PLN. Później już dochodzi do tego, o czym traktowaliśmy na samym początku, a więc kursie 100 na Evil Geniuses. Po założeniu konta możecie obstawić to spotkanie, na zwycięstwo EG za dokładnie 2 PLN. Jeżeli amerykańska organizacja rzeczywiście wygra, wówczas otrzymacie 200 PLN w bonusie!

Wszystkie niezbędne szczegóły na temat tej promocji znajdziecie klikając poniższy banner:

Nie ma się co specjalnie oszukiwać, że jest to wielka okazja. Wygrać dwieście złotych obstawiając zaledwie dwa? Jak już wcześniej wspomnieliśmy, oryginalny kurs na EG wynosi 1.20, co oznacza zarazem, że to właśnie ta drużyna jest faworytem tego spotkania. 

23:00 | Evil Geniuses vs. LOUD – BO1

Szczegółowy regulamin całej akcji znajduje się tutaj.