Respawn.pl

Kwalifikacje do Hellcase Cup #2: Sferis PRIDE rusza do walki

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wczoraj rozpoczęły się zamknięte kwalifikacje do Hellcase Cup#2. Dziś walkę o slota rozpoczyna Sferis PRIDE, które o 15:00 mierzy się z RuSh3D.

 

Do spotkania zespół przystąpi z dwoma zmianami. Podczas meczu Karola “repo” Cybulskiego i Kamila “kamila” Kamińskiego zastąpią Jacek “MINISE” Jeziak oraz Maciej “Luz” Bugaj. Nie wiadomo jednak, czy dwaj ostatni zawodnicy już wkrótce na stałe wejdą do zespołu, czy wystąpią tylko w roli stand-inów.

Cała sytuacja w ostatnim czasie wokół Sferis PRIDE jest bardzo niejasna. Włodarze potwierdzili, że jednym z zawodników kontrakt został natychmiastowo rozwiązany. Według niektórych nieoficjalnych informacji można wnioskować, że zarówno “repo”, jak i “kamil” nie będą dłużej reprezentować trzeciej siły CS:GO w Polsce. Więcej o zamieszaniu przeczytacie pod tym adresem.

PRIDE ma dużą szansę na awans do Hellcase Cup#2, w którego puli nagród jest 10 000 dolarów. W pierwszym meczu eliminacyjnym Polacy zmierzą się z Rush3D. Rosyjska formacja notuje ostatnio dobre wyniki, lecz mimo tego to podopieczni Bartosza “Hypera” Wolnego wydają się być faworytem. Jeśli Konradowi “EXUS’owi” i spółce uda się pokonać rywali, trafią do półfinału zmagań, gdzie czeka już Outlaws.

Harmonogram drugiego dnia:

15:00:  Sferis PRIDE – RusH3D
18:00:  Outlaws – zwycięzca czwartego ćwierćfinału
21:00:  Vexed Gaming – Dark Passage

Polski zespół będzie można obejrzeć, wchodząc na kanał UCC.

Aktualizacja:

Organizacja oficjalnie poinformowała o dwóch nowych zawodnikach zespołu. Zgodnie z nieoficjalnymi informacjami do drużyny dołączyli Jacek “MINISE” Jeziak oraz Maciej “Luz” Bugaj, którzy zastąpili Karola “repo” Cybulskiego oraz Kamila “kamila” Kamińskiego. Więcej informacji w tej sprawie znajdziecie pod tym adresem.