Respawn.pl

Let us cook kontra fnatic hitem wtorku w CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski

Wtorek na pewno nie będzie nudny dla fanów polskich drużyn CS:GO. W akcji zobaczymy aż cztery polskie formacje, w tym Let us Cook, które podejmie fnatic. 

Wtorek pełen emocji z udziałem polskich drużyn CS:GO. Już dzisiaj w rywalizacji ujrzeć będziemy mogli cztery polskie formacje, które zagrają w dwóch różnych turniejach. Najciekawiej zapowiada się oczywiście rywalizacja z nutą nostalgii, bowiem Let us cook w składzie ze Snaxem i byali podejmie fnatic.

Polacy wracają do gry w CS:GO

Wtorek rozpoczniemy dosyć wcześnie, bo już o 10:00. Do akcji jako pierwsi wkroczą gracze 9INE, którzy otrzymali bezpośrednie zaproszenie do fazy pucharowej czwartego sezonu CCT North Europe Series 4. Na start ekipa Wiktora “mynio” Kruka podejmie Nexus, które w rywalizacji grupowej uzyskało bilans 3-2.

To jednak nie tylko 9INE otrzymało bezpośrednie zaproszenie do play-offów czwartego sezonu CCT North Europe. Od fazy pucharowej swoją przygodę z rozgrywkami zaczną także gracze Honoris, którzy zajęli miejsce Ninjas in Pyjamas. Wiktor “TaZ” Wojtas i spółka ostatniego tygodnia nie mogą zaliczyć do specjalnie udanych, ze względu na porażkę w finale kwalifikacji do ESL Challenger Melbourne oraz po szybkim odpadnięciu z play-offów ESEA Advanced. Dzisiaj wreszcie formacja znad Wisły będzie miała okazję przełamać passę trzech przegranych z rzędu, jednak aby tego dokonać, trzeba pokonać graczy Sinners.

O awans do fazy pucharowej, jednak drugiego sezonu CCT West Europe Series powalczą gracze AGO. Jastrzębie z każdym meczem nabierają coraz większej pewności i ostatnie dwa mecze w tych rozgrywkach zakończyły się zwycięstwami nad znacznie wyżej notowanymi rywalami. Mowa tutaj o francuskim HEET oraz szwedzkim EYEBALLERS. Już dzisiaj AGO może zapewnić sobie grę w play-offach, jednak przed tym trzeba pokonać reprezentantów akademii Spirit.

Nuta nostalgii – Let us cook podejmie fnatic

Takiego pojedynku mało kto mógł się spodziewać w najbliższym czasie, jednak Janusz “Snax” Pogorzelski oraz Paweł “byali” Bieliński ponownie stoczą bój na fnatic. Wiadomo, że obydwa składy różnią się do tych legendarnych, jednak rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. Let us cook w czwartym sezonie CCT North Europe awansowało do fazy pucharowej z bilansem 3-2, a europejska formacja otrzymała bezpośrednie zaproszenie. Ostatni raz Paweł “byali” Bieliński miał okazję rywalizować z fnatic w 2018 roku, a Snax w 2019.

Harmonogram spotkań na dziś