Respawn.pl

Let us cook kontra siuhy o finał CCT North Europe 4; Przed AGO kolejny pracowity dzień

Autor: Michał Maćkowski

Czwartek nie będzie nudny dla polskich kibiców CS:GO. W akcji zobaczymy dwa zespoły znad Wisły, w tym Let us cook, które czeka walka z GamerLegion o awans do finału międzynarodowego turnieju.

Let us cook oraz AGO będę reprezentować dzisiaj polską scenę na arenie międzynarodowej. Przed ekipą Janusza “Snaxa” Pogorzelskiego kolejne ważne starcie w ramach CCT North Europe Series 4. Natomiast jastrzębie mają przed sobą dwa spotkania w turniejach z serii CCT.

Let us cook chce sprawić kolejną niespodziankę

Dzień z polskimi zespołami CS:GO rozpoczniemy już o godzinie 13:00, bowiem wtedy na serwerze zameldują się reprezentanci Let us cook. Janusz “Snax” Pogorzelski i spółka zaskakują wysoką formą w czwartym sezonie CCT North Europe. Polsko-rumuńska formacja po awansie do fazy pucharowej z bilansem 3-2 pokazuje, że można pokonać każdego. Tak o to w 1/16 udało się wyeliminować dziewiąte na świecie fnatic, a następnie odprawić z kwitkiem graczy Monte. Dzisiaj natomiast przed LUC kolejne trudne wyzwanie w postaci GamerLegion. Ekipa Kamila “siuhy” Szkaradka na swojej drodze wyeliminowała duńskie ECSTATIC i portugalskie SAW. Walka o finał turnieju z pewnością będzie zacięta, bowiem zwycięstwo turnieju pozwoli drużynie zainkasować równe 22 000$.

AGO gra w turnieju CCT i w kwalifikacjach do kolejnego

Nie tylko ekipę Snaxa będziemy mogli dzisiaj podziwiać na serwerze. Swoje spotkania zaplanowane mają także reprezentanci AGO, którzy o 13:30 zagrają o awans do piątego sezonu CCT Central Europe. Jastrzębie w decydującym meczu zmierzą się z rumuński Nexus. Natomiast nieco później, ekipa Karola “Enzo” Lasoty czeka pojedynek z Endpoint, o awans do fazy pucharowej czwartego sezonu CCT West Europe Series 2.