Respawn.pl

Let Us Cook w komplecie! Na pokładzie Bułgar i Norweg

Autor: Marcin Kapusta

Let Us Cook w pełni obiera kierunek międzynarodowy. Powstałe wakaty zapełnili gracze z Bułgarii i Norwegii!

Pod koniec maja doszło do sporych przetasowań kadrowych w szeregach Let Us Cook. Z kolektywem rozstali się Paweł “byali” Bieliński oraz Sebastian “fr3nd” Kuśmierz. Początkowo do objęcia roli nominalnego snajpera przymierzany był Łukasz “mwlky” Pachucki, ale ostatecznie nie otrzymał stałego angażu. Janusz “Snax” Pogorzelski postawił na w pełni międzynarodowy projekt. W buty Polaków weszli bowiem Steffen “SLY” Amundsen z Norwegii oraz Deyvid “h4rn” Benchew z Bułgarii.

Świeży kucharze na pokładzie. Serdecznie witamy naszych najnowszych szefów – SLY i h4rna. Nie możemy się doczekać rozpoczęcia gotowania z tymi dwoma utalentowanymi graczami. Do zobaczenia po letniej przerwie.” – poinformowano za pośrednictwem profilu Let Us Cook .

SLY i h4rn to nowicjusze na scenie CS:GO, ponieważ swoje profesjonalne kariery rozpoczęli odpowiednio w 2019 i 2020 roku. Norweg występował tylko w rodzimych zespołach pokroju Apeks Rebel czy 777 Esports, a dołączenie do Let Us Cook będzie jego pierwszym zagranicznym epizodem. Z kolei h4rn w przeszłości reprezentował m.in. FATE, VOYVODA czy Team Fiend. Pod banderą tej ostatniej formacji dotarł do półfinałów V4 Future Sports Festival Budapeszt 2021 oraz zwyciężył jesienną edycję Elisa Invitational 2021. Od końca listopada 2022 roku zasiada na ławce rezerwowej ENTERPRISE Esports.

Aktualny skład Let Us Cook prezentuje się następująco:

  • Poland Janusz “Snax” Pogorzelski
  • Romania Raul “Blytz” Gligor
  • Romania Alexandru “s0und” Stefan
  • Bulgaria Deyvid “h4rn” Benchew
  • Norway Steffan “SLY” Amundsen
  • Poland Adrian “imd” Pieper (trener)