Respawn.pl

Strona główna » Lewandowski drugim najwyżej ocenionym zawodnikiem w FIFA 22

Lewandowski drugim najwyżej ocenionym zawodnikiem w FIFA 22

Autor: Michał Maćkowski
FIFA 22

Poznaliśmy pierwsze oceny zawodników w nadchodzącej edycji FIFA 22. Drugą najwyżej ocenioną kartą w grze będzie Robert Lewandowski, który w tej kategorii przegrał wyłącznie z Lionel Messi. 

Już 26 września swoją oficjalną premierę będzie miała FIFA 22, która ponownie wzbudzi u sympatyków piłkarskie emocje. Dzisiaj poznaliśmy pierwsze oceny najwyżej notowanych zawodników i tak wśród najlepszej trójki znalazł się nasz rodak – Robert Lewandowski.

Kto najlepszym zawodnikiem?

EA ogłosiło 22 najwyżej ocenianych zawodników w nadchodzącej wielki krokami kolejnej odsłony FIFA. Najwyżej ocenioną kartą będzie Lionel Messi, którego ocena ogólna wyniesie 93. Co ważne na drugim miejscu uplasował się nasz rodak, Robert Lewandowski, który o tylko jeden punkt ma gorszą kartę od Argentyńczyka. Podium najlepszych kart w FIFIE 22 zamknął Cristiano Ronaldo, co jest mały zaskoczeniem, szczególnie, że przez ostatnie lata Portugalczyk był wraz z aktualnym reprezentantem PSG ceniony równo. Z pewnością kibicom CR7 ta karta zbytnio nie przypadła do gustu.

Przeczytaj więcej – FIFA 22 – co wiemy o grze do tej pory?

Tuż za podium znalazły się karty takich gwiazd jak: De Bruyne, Mbappé czy Neymar. Najwyżej ocenionym bramkarzem w FIFIE 22 okazał się Oblak, którego ocena ogólna wyniesie tyle samo co wymienionych wyżej graczy, czyli 91. Nieco gorzej od słowackiego bramkarza oceniona kartę Ter Stegena czy Neuera.