Respawn.pl

Lil Nas X z wizytą w esporcie. Razem z 100Thieves wystąpił w wideo o Mistrzostwach Świata

Autor: Filip Woszczek

Organizacja 100 Thieves wraz z LCS prezentują wideo o tegorocznych Mistrzostwach Świata w League of Legends. W materiale pojawia się również gwiazda muzyki Lil Nas X, który sam interesuje się esportem.

Lil Nas X to dla wielu postać szczególnie kontrowersyjna, natomiast nie można odmówić mu gigantycznej popularności. Jak wielu by się nie znalazło krytyków jego osoby, tak niezaprzeczalnym faktem jest, że za jego sprawą esportem być może zainteresuje się coraz więkza liczba osób. Poniżej znajduje się wideo, w którym wystąpił amerykański piosenkarz, wraz z innymi osobistościami ze świata esportu.

https://twitter.com/100Thieves/status/1447275773748920321?s=20

Celebryci dopiero od dosyć niedawna wchodzą we współprace osadzone w esporcie. Metodą prób i błędów będzie można ocenić, czy takie kolaboracje mają sens na dłuższą metę, zaś w tym przypadku widać, że Lil Nas chce także zyskać trochę fanów wśród miłośników gamingu. Jednocześnie zdaje się, że esport zaczyna wchodzić na dobre do mainstreamu, chociażby za sprawą takich wydarzeń. Jedno jest pewne – dla 100Thieves ta współpraca definitywnie wyjdzie na plus.