Respawn.pl

LNZ nigdzie się nie wybiera. Młody gracz zostaje w Ninjas in Pyjamas na kolejne nadchodzące turnieje!

Autor: Marcin Kapusta

Linus “LNZ” Holtäng dogra letni sezon w wyjściowym składzie Ninjas in Pyjamas. Niedoświadczony gracz zamelduje się na serwerze już dzisiaj!

Dotychczasowy reprezentant Young Ninjas wskoczył do głównego zespołu na czas Intel Extreme Masters Summer, zastępując Erika “ztra” Gustafssona. Średni rating 18-latka w trakcie tego turnieju wyniósł 0.90, jednak należy pamiętać, że był to jego debiut w rozgrywkach najwyższego tieru.

Dzisiaj włodarze skandynawskiej organizacji ogłosili, że LNZ utrzyma miejsce w składzie, przynajmniej do przerwy wakacyjnej (19 lipca-15 sierpnia). Oznacza to, że zagra podczas wiosennych finałów BLAST Premier oraz play-inów IEM Cologne, które planowo mają odbyć się za miesiąc w studiu organizatora w niemieckiej Kolonii. W ramach tego pierwszego wydarzenia ekipa Nicolaia “dev1ce’a” Reedtza już dzisiaj o 18:30 podejmie compLexity Gaming.

Wspólnie zadecydowaliśmy, że damy LNZ-owi szansę wykazania się do przerwy wakacyjnej. Już teraz świetnie się wkomponował i wniósł do naszego zespołu siłę ognia oraz etykę pracy, którą oglądało się z przyjemnością. Oczywiście od jakiegoś czasu nie robimy rzeczy w tradycyjny sposób i wyznaczamy nowe standardy, ale z każdym dniem stajemy się mądrzejsi i nadal uważamy, że jesteśmy na dobrej drodze do odkrycia, jak wygląda prawdziwie zrównoważona wydajność w CS:GO.” – przyznał w rozmowie z serwisem HLTV Jonas Gundersen, Dyrektor Generalny NiP-u. “Próbujemy znaleźć zrównoważoną piątkę, jednocześnie stale badając granice tego, jak wielu zmian można dokonać w rdzeniu drużyny. Skutkuje to właściwą równowagą między wynikami, presją i regeneracją graczy. Do tej równowagi stale staram się dążyć. Mam ogromny szacunek dla zawodników za to, że są otwarci na te eksperymenty. Nie mogę się doczekać, kiedy podniosą trofeum jako świadectwo ich ciężkiej pracy.” – kontynuował.

Aktualny skład Ninjas in Pyjamas prezentuje się następująco:

  • 🇸🇪 Fredrik “REZ” Sterner
  • 🇸🇪 Hampus “hampus” Poser
  • 🇸🇪 Nicolas “Plopski” Gonzalez Zamora
  • 🇩🇰 Nicolai “dev1ce” Reedtz
  • 🇸🇪 Linus “LNZ” Holtäng
  • 🇸🇪 Björn “THREAT” Pers (trener)