Respawn.pl

LODIS żegna się ze składem CS:GO!

Autor: Michał Maćkowski

Kolejne zmiany na polskiej scenie! Tym razem roszady dotknęły organizację LODIS, która pozostała całkowicie bez składu CS:GO. 

Trwa przerwa świąteczno-noworoczna, gdzie w wielu polskich zespołach dochodzi do roszad. Zmiany dotykają praktycznie każdego i nie ominęły także kolejnego uczestnika ostatnich ESL Mistrzostw Polski. Organizacja LODIS pozostała bez składu CS:GO, a zawodnicy nadal będą grać razem.

LODIS bez drużyny CS:GO

Dotychczasowa przygoda zespołu w LODIS dobiegła końca. Ekipa Jana “POLO” Polaka oficjalnie nie przedłużyła kontraktów ze swoją dotychczasową organizacją, o czym wspomniał zawodnik w swoich social mediach. Czas, w którym zawodnicy reprezentowali organizację LOSID z wielu momentów można uznać za udany. Zespół awansował do ESL Mistrzostw Polski, jednak nie udało się tam przedrzeć do fazy pucharowej. To jednak polska drużyna wywalczyła awans do wyższej dywizji ESEA Advanced i wygrała jedną z edycji ESEA Cash Cup.

Po półtorarocznej przygodzie w LODIS przyszedł czas na rozstanie, wspólnie z chłopakami zdecydowaliśmy się nie przedłużać kontraktu. Dużo się nauczyłem przez ten czas oraz rozwinąłem jako gracz i człowiek. Chciałbym podziękować każdemu kto choćby w 1/100 brał czynny udział w rozwoju organizacji (gracze & wszystkie osoby związane z LODIS), a szczególnie Prezesowi. Wspólnie udało nam się osiągnąć bardzo przyzwoity wynik i zbudowaliśmy fajną markę prawie od zera. – czytamy na profilu Polo na Twitterze

Przeczytaj więcej – ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNA SZUFLA NA POLSKIEJ SCENIE CS:GO – RELACJA

Na ten moment organizacja pozostała całkowicie bez składu CS:GO, a zawodnicy nadal będą kontynuuować wspólną grę. Nie wiemy, w jakich barwach będziemy mogli oglądać chłopaków przez następne miesiące, jednak na ten moment wolne miejsce dla składu ma między PACT.

  • Jan “POLO” Polak
  • Konrad “Qlocuu” Klocek
  • Tomasz “freo” Wolski
  • Jakub “nestee” Lempart
  • Karol “virtuoso” Wrześniewski