Respawn.pl

London Conspiracy rozstaje się z drużyną

Autor: Sergiusz Lelakowski

London Conspiracy postanowiło zakończyć współpracę z norweską drużyną CS:GO. Zespół dołączył do organizacji w lipcu ubiegłego roku.

Ten skład można zaliczyć do najbardziej nieudanego w historii całej organizacji. Zawodnikom nie udało się zakwalifikować na major eventy oraz turniej minor, który niebawem się odbędzie. Zawodnicy pod skrzydłami London Conspiracy rzadko odnosili sukcesy, a małą ilość zwycięstw przeplatali dużą liczbą porażek. Poprzedni norweski zespół, który reprezentował barwy LC, dostał się na ESL One Cologne 2014, a następnie został przejęty przez LGB eSports. Te wydarzenia zawiesiły poprzeczkę bardzo wysoko, a Bjørn “Skurk” Maaren nie był w stanie jej podnieść.

Oświadczenie Bjørn’a “Skurk” Maaren, kapitana zespołu:

[pull_quote_center]Chciałbym podziękować w imieniu zespołu wszystkim osobom, które pracują dla London Conspiracy lub współpracują z organizacją. To był już drugi raz, kiedy dołączyliśmy do LC i jest powód, dla którego to zrobiliśmy. Nie mogę powiedzieć nic złego na temat organizacji i życzę wszystkim powodzenia. Do następnego razu![/pull_quote_center]

Oświadczenie Aleksander’a Prøis, menadżera drużyny:

[pull_quote_center]Dziękuję wszystkim w London Conspiracy za wspólnie spędzony czas. Jest tak wiele utalentowanych osób, które pracują dla organizacji i które wiele mnie nauczyły oraz z którymi się zaprzyjaźniłem. Możliwe, że nasze drogi znowu się skrzyżują! Dziękuję Perry’emu Smith za jego pracę razem ze mną dla dobra organizacji![/pull_quote_center]

Były skład London Conspiracy.GO:

  • [flag no]Bjørn “Skurk” Maaren[/flag]
  • [flag no]Markus “maak” Karlsen[/flag]
  • [flag no]Kristoffer “Mystic” Michelsen[/flag]
  • [flag no]Pål “Polly” Kammen[/flag]
  • [flag se]Fredrik “slap” Junbrant[/flag]

Z oficjalnego pożegnania wynika, że zawodnicy wciąż będą grali razem, więc niebawem powinniśmy ich zobaczyć w nowej organizacji.