Respawn.pl

Lucky wkrótce opuści Astralis

Autor: Aleksander Kurcoń

Wygląda na to, że przygoda Philipa “Lucky” Ewalda z Astralis dobiega końca. 19-latek wkrótce ma opuścić organizację i szukać nowych wyzwań.

O kończącej się współpracy dowiedzieliśmy się z Twittera samego zainteresowanego. Zawodnik bowiem przedstawił swoją przyszłość, niekoniecznie związaną z Astralis. W maju jego kontrakt z organizacją kończy się, a tym samym sam Lucky kończy przygodę w utytułowanym klubie. Samo Astralis pozwoliło zawodnikowi już teraz poszukiwać nowych drużyn poza organizacją.

Pobyt Lucky’ego w Astralis nie trwał długo. 19-latek dołączył do drużyny w sierpniu 2021. Wskoczył w duże buty – miał zastąpić Nicolaia “device” Reedtza w roli snajpera. Ewald jednak nie sprawdzał się na tej pozycji i już po pół roku grania trafił na ławkę rezerwowych. W jego miejsce wskoczył zaś Asger “Farlig” Jensen.

Teraz Lucky będzie musiał kontynuować karierę w innym miejscu. Na razie nie znamy przyszłości snajpera, ale wiemy, że ma on wolną rękę w poszukiwaniu drużyn. Być może będzie to organizacja, a być może Lucky założy własny zespół, z którym będzie grywał w otwartych kwalifikacjach. Czas pokaże. 19-latek w przeszłości oprócz w Astralis grał jeszcze dla Tricked, maquinas i Ignite. Jego największym sukcesem jest 3. miejsce na BLAST Premier Fall Final 2021.