Respawn.pl

Luksusowa marka odzieżowa Ralph Lauren partnerem G2 Esports!

Autor: Marcin Kapusta

Europejska organizacja esportowa G2 Esports nawiązała współpracę z luksusową marką odzieżową Ralph Lauren!

Ralph Lauren Corporation to firma odzieżowa założona w 1967 roku na terenie Stanów Zjednoczonych. Produkuje luksusowe obrania, a ponadto sponsoruje wiele wydarzeń sportowych, w tym U.S. Open, Australian Open czy Wimbledon. Z pomocą G2 Esports odzieżowa korporacja wkroczyła do świata esportu, tym samym poszerzając swoje wpływy o nową branżę.

W ramach partnerstwa oba podmioty uruchomią serię pierwszych cyfrowych aktywacji na platformach TikTok i Twitch, a także będą współpracować przy globalnych kampaniach i wydarzeniach. Jedną z takich kampanii będą obchody 16. rocznicy partnerstwa Ralph Lauren z turniejem tenisowym Wimbledon, na których zobaczymy zawodnika G2 Esports, Martina “Rekklesa” Larssona. Gwiazda dywizji League of Legends spotka się z kultowymi sportowcami.

Dzisiejszy dzień jest jednym z najbardziej wyjątkowych w moim życiu i historii G2. Marka, którą kocham od wielu lat, jest teraz częścią rodziny G2. Ralph Lauren wkroczył w świat gamingu we współpracy G2, a my czujemy radość i dumę, że możemy pomóc w realizacji strategii firmy Ralph Lauren. Dzięki ich wsparciu, będziemy nadal rozwijać się i podnosić jakość naszej rozrywki. Jako wieloletni gracz i dumny właściciel, zobaczenie Ralph Lauren wchodzącego w tę branżę jest niesamowitym momentem, którego nigdy nie zapomnę.” – oświadczył założyciel G2 Esports, Carlos “ocelote” Rodriguez. “Nasza współpraca z G2 przyczyni się do dalszego postępu, jaki robimy, aby ożywić potężną markę w autentyczny sposób na nowych platformach. Podkreśla to również nasze zaangażowanie w nowych konsumentów – w tym pokolenia cyfrowych tubylców.” – przyznała z kolei Chief Content Officer w Ralph Lauren, Alice Delahunt.

Rok 2021 jest bardzo owocny dla G2 Esports. Warto przypomnieć, że niedawno europejska organizacja esportowa nawiązała współpracę z Adidasem, bukmacherem Betway oraz Bondly, specjalizującym się w rynku kryptowalut.