Respawn.pl

Luminosity Gaming vs. fnatic – zapowiedź

Autor: Sergiusz Lelakowski

Wieczorem, odbędzie się finałowe spotkanie Intel Extreme Masters pomiędzy Luminosity Gaming oraz szwedzkim fnatic. Wszystko rozstrzygnie się już dziś o godzinie 18:00, w katowickim spodku i tysiącami kibiców na trybunach.

Zarówno drużyna fnatic jak i Luminosity Gaming przeszli długą i pełną emocji drogę do wymarzonego spotkania finałowego. Zaledwie kilka godzin dzieli zarówno Nas jak i zawodników od poznania zwycięzcy dziesiątego sezonu Intel Extreme Masters.

fnatic w fazie grupowej zmierzyło się z takimi drużynami jak: Natus Vincere, Luminosity Gaming, Ninjas In Pyjamas oraz TheMongolz. Nie poradzili sobie jedynie z Brazylijczykami z którymi ponownie spotkają się dzisiaj na scenie w Katowicach. Ich wyniki dały im szybką możliwość awansu do ćwierćfinałów gdzie czekała na nich polska reprezentacja Virtus.pro oraz półfinałów z Astralis.

Luminosity Gaming również nie miało problemów z zakwalifikowaniem się do półfinałów do których dostali się bezpośrednio po czterech spektakularnie wygranych meczach. Porażkę zaliczyli jedynie z niemiecką formacją mousesports (16-14). W półfinale zmierzyli się z Natus Vincere, drużyną, która dała im możliwość pojawienia się w wielkim finale Intel Extreme Masters.

Decydująca rozgrywka odbędzie się dzisiaj o godzinie 18:00 na katowickim spodku. Jeśli nie możecie być razem z Nami, śledźcie oficjalny kanał ESL i bądźcie na bieżąco.