Respawn.pl

Strona główna » Luminosity wygrywa MAX5 Invitational

Luminosity wygrywa MAX5 Invitational

Autor: Sergiusz Lelakowski

Drużyna Luminosity Gaming ponownie udowodniła swoją potęgę pokonując brazylijski zespół Keyd Stars wynikiem 3-0 w wielkim finale MAX5 Invitational.

Wydarzenie MAX5 Invitational odbywało się w kompleksie Mega Arena X5, São Paulo, największym mieście Brazylii. To tutaj spotkało się ze sobą dziewięć brazylijskich drużyn i jedna argentyńska, aby móc się wykazać i jednocześnie określić najlepszą drużynę tego regionu. Łączna pula nagród w turnieju wynosiła około 10,000 $.

Brazylijczycy od samego początku świetnie radzili sobie w grupie, co dało im szybką i bez problemową możliwość dotarcia do półfinału z zadowalającymi wynikami na koncie. Tam, czekała na nich formacja Alientech.BR (zajęli trzecie miejsce), którą w best-of-three zawodnicy Luminosity Gaming rozgromili wynikiem 2-0 (16-1 de_mirage, 16-8 de_train).

W wielkim finale Luminosity, drużynie, która obecnie znajduje się na siódmym miejscu w oficjalnej światowej klasyfikacji hltv.org udało się pokonać brazylijską drużynę Keyd Stars wynikiem 3-0 (16-4 de_cache, 16-2 de_mirage oraz 16-11 de_cbble).

[flag br]1. Luminosity Gaming – ~$4,000[/flag][flag br]2. Keyd Stars – ~$2,750[/flag][flag br]3. AlienTech – ~$870[/flag][flag br]4. g3x – ~$620[/flag]