Respawn.pl

lunAtic dołączy do Honoris?

Autor: Maks Bartosik
lunAtic

Wszystko wskazuje na to, że Dawid “lunAtic” Cieślak nie spędzi nawet tygodnia jako wolny agent. Według przecieków, In-Game Leader ma jutro zostać zaprezentowany jako nowy gracz Honoris.

Szufla na polskiej scenie rozkręciła się chyba na dobre. Po tym jak w końcówce roku PACT zrezygnowało ze swojego składu CS:GO, a dziś Honoris ogłosiło rozstanie z Grashogiem, szykuje się kolejny transfer.

Grashog out, lunAtic in?

Miejsce bułgarskiego IGLa w Honoris ma podobno zająć właśnie lunAtic, a sam transfer ma zostać ogłoszony we wtorek w południe. 29-latek niedawno rozstał się po ponad czterech latach z PACT i od niecałego tygodnia jest wolnym agentem. Tę sytuację zamierza wykorzystać Honoris, które po odejściu Grashoga pozostało bez In-Game Leadera. Były zawodnik nie tylko PACTu, ale też Team Refuse czy Pompa Team Yellow jest jednym z najbardziej doświadczonych dowodzących na polskiej scenie i z pewnością będzie ważnym ogniwem w układance TaZa i spółki.

Jeśli te doniesienia się potwierdzą, to czeka nas powrót duetu lunAticVinS. Ten drugi od lipca ubiegłego roku jest trenerem Honoris, a wcześniej przez trzy lata trenował PACT z lunAticiem w składzie.

Po ewentualnym potwierdzeniu transferu lunAtica, skład Honoris będzie wyglądał następująco: 

  • Wiktor “TaZ” Wojtas
  • Kamil “reiko” Cegiełko
  • Kamil “Sobol” Sobolewski
  • Dawid “SaMey” Stańczak
  • Dawid “lunAtic” Cieślak
  • Vincent “VinS” Józefczak (trener)