Respawn.pl

Łysy z Brazzers wspierał Complexity przed meczem ESL Pro League!

Autor: Maks Bartosik
Łysy z brazzers wspiera Complexity!

O tym, że CS2 śledzą różne znane postaci wiemy doskonale. Ale czy wiedzieliście, że Complexity otrzymało wsparcie od jednego z najpopularniejszych aktorów filmów dla dorosłych? To teraz już wiecie!

Dobiegające końca rozgrywki dziewiętnastego sezonu ESL Pro League przyniosły nam sporo emocji i niezapomnianych akcji. Jak się okazuje, nie tylko akcji na serwerze, ale też poza nim. Complexity pochwaliło się wsparciem od osoby, po której absolutnie nie spodziewalibyśmy się, że będzie kibicować amerykańskiej formacji.

Complexity z wsparciem od legendy!

Na Twitterze amerykańskiej organizacji opublikowany został nadzwyczaj interesujący film. Główną postacią w nim jest… Łysy z Brazzers. Tak, dobrze przeczytaliście. Znany aktor filmów dla dorosłych postanowił wyrazić wsparcie dla Elige i całej formacji Complexity przed fazą play-off ESL Pro League S19.

Jonny Sins mówi w nim, że ma sporo wspólnego z Elige (chodzi oczywiście o fryzurę) i jako były astronauta, żołnierz czy doktor, życzy powodzenia Complexity w rozgrywkach ESL Pro League S19.