Respawn.pl

maaryy kompletuje skład MAD DOG’S PACT

Autor: Krzysztof Sarna

Już prawie znamy składy wszystkich polskich formacji po szufli. Do grona skompletowanych dołączyło MAD DOG’S PACT. Na pokładzie tej formacji pojawił się Martin “maaryy” Nakonieczny. 

PACT postanowiło wypełnić swoją lukę 20-letnim zawodnikiem. maaryy nie jest obcy na polskiej scenie. Z pewnością będzie on sporym powiewem świeżości w szeregach PACT-u. Dobrze jednak wiemy, że u podopiecznych Vincenta “vinSa” Jozefiaka najprawdopodobniej do zmian by nie doszło, gdyby…

Gdyby Wisła All iN! Games Kraków nie zgłosiła się po Kamila “Sobola” Sobolewskiego. W obecnym okienku transferowym to jedynie on opuścił szeregi PACT-u. Od 4 stycznia nie mieliśmy żadnych, ale to żadnych plotek na temat tego, kto mógłby dołączyć do tej formacji. Transferowa saga w przypadku Pawła “reatza” Jańczaka i jego kolegów dobiegła zatem końca.

Nakonieczny ma już za sobą przygodę z los kogutos, a także Illuminar Gaming. To właśnie z tą drugą formacją związany był 20-latek, jednak 16 grudnia ubiegłego roku IHG postanowiło przeprowadzić restrukturyzację. Będąc jeszcze “kogutem” zajął 9-12. miejsce w ramach 36. sezonu ESEA Advanced. Natomiast pod banderą Illuminar w czerwcu dotarł do finału PGE Superpucharu Polskiej Ligi Esportowej. Wówczas jednak w ostatecznym rozdaniu lepsze okazało się Izako Boars. Do tego zdobył 9-11. miejsce na Pinnacle Fall Series 2 Regionals. 

Tak więc tych bardzo znaczących osiągnięć maaryy jeszcze nie ma. Nie da się jednak ukryć, że Nakonieczny przy boku takich zawodników, przy jakich przyszło mu rywalizować, stanie przed ogromną szansą dania o sobie znać szerszej publice. Ponadto wiadomo, że drużyna przebywa na bootcampie.

W tej sytuacji skład MAD DOG’S PACT prezentuje się następująco:

  • Jacek “MINISE” Jeziak
  • Paweł “reatz” Jańczak
  • Dawid “lunAatic” Cieślak
  • Martin “maaryy” Nakonieczny
  • Bartosz “bnox” Niebisz
  • Vincent “vinS” Jozefiak – trener