Respawn.pl

MAJĄ TO! WISŁA KRAKÓW ZAGRA NA V4 FUTURE SPORTS FESTIVAL

Autor: Krzysztof Sarna

Dokonali tego! Oni to zrobili! Wisła All iN! Games Kraków awansowała na V4 Future Sports Festival. Biała Gwiazda pokonała Fiend i mimo trwających jeszcze eliminacji jest już pewna udziału w głównym turnieju!

W końcu ujrzymy polską drużynę na wielkim turnieju offline. Tym będzie V4 Future Sports Festival rozgrywany w stolicy Węgier, Budapeszcie. Polską flagę reprezentować będzie Wisła All iN! Games Kraków.

HONORIS pewnie brnie po awans do 38. sezonu ESEA Premier. Drużyna z Polski rozprawiła się dzisiaj z Lilmix i jest już naprawdę bardzo blisko dostania się do zaplecza ESL Pro League. Filip “NEO” Kubski i jego koledzy okazali się lepsi na Inferno, na którym triumfowali 16:7. Wszystko zakończyło się na następnej arenie, którą było Vertigo. 103. drużyna świata również wygrała 16:7. HONORIS tym samym awansowało do półfinału górnej drabinki, w którym spotka się z wygranym meczu cowana kontra AVE.

Wisła All iN! Games Kraków awansowała dziś na V4 Future Sports Festival. Polacy pokonali po długim i trudnym meczu Fiend. Już na pierwszej mapie obserwowaliśmy wielką walkę z obu stron. Biała Gwiazda wygrywała na Overpassie 15:14, ale była to zbyt mała przewaga, by wykończyć mapę w regulaminowym czasie gry. W dogrywce jednak Wiślacy udowodnili swoją wyższość i triumfowali 19:17. Wszystko mogło się zakończyć już na Duście, bo Grzegorz “SZPERO” Dziamałek i jego koledzy prowadzili 14:13, ale przyszło im przegrać 14:16. Bezbłędni jednak już byli Wiślacy na ostatniej lokacji, a więc Ancient. Ją wygrali 16:8 i tym samym wskoczyli do finału górnej drabinki. Bez względu już czy Wisła Kraków wygra, czy przegra z Sinners – DOSTAŁA SIĘ NA V4 W BUDAPESZCIE!

Poniedziałkowe wyniki polskich drużyn prezentują się następująco:

HONORIS 2:0 Lilmix – Inferno 16:7, Vertigo 16:7

Wisła All iN! Games Kraków 2:1 Fiend – Overpass 19:17, Dust2 14:16, Ancient 16:8