Respawn.pl

Mam 12 lat – BanduraCartel z absurdalnym banem na Twitchu!

Autor: Michał Maćkowski

Kolejny duży polski streamer otrzymał blokadę na Twitchu! Tym razem odpoczynek od platformy być może czeka członka Bungee – BanduraCartel.

Twitch ponownie zaskakuje i to na dodatek z absurdalnym banem, którego powód jeszcze bardziej szokuje. Tym razem przez politykę platformy i najprawdopodobniej sztuczną inteligencję blokadę otrzymał BanduraCartel.

BanduraCartel z blokadą na Twitch

Twitch zaskoczyło ponownie społeczność, a szczególnie fanów BanduraCartel. Członek Bungee otrzymał blokadę na platformie za naprawdę absurdalną rzecz, którą najprawdopodobniej wykryła sztuczna inteligencja.  Na konto streamera nastąpiło włamanie, po czym włamywacz na chat napisał ,,mam 12 lat”.

To właśnie za to Bandura otrzymał blokadę na platformie. Na ten moment nie wiemy na jaki czas nałożona została blokada, lecz streamer poinformował, że postanowił się odwołać od nałożonego bana.

Brak weryfikacji przez moderatora

Najprawdopodobniej blokadę BanduraCartel otrzymał od sztucznej inteligencji, bez jakiegokolwiek sprawdzenia przez moderatorów Twitcha. Sprawa jest wyjątkowo głupia, bo streamer jest partnerem platformy, co w takim przypadku, powinno być standardem, że ewentualna blokada przechodzi weryfikację u moderatora. Jak widzimy na przykładzie polskiego streamera, nie jest to tak oczywiste.