Respawn.pl

MANS NOT HOT nowym projektem na scenie CS:GO. Jego częścią m.in. były gracz Fnatic!

Autor: Marcin Kapusta

Na scenie CS:GO powstał nowy skład, w którym znaleźli się litewscy i szwedzcy gracze. Drużyna Simona “twista” Eliassona będzie widniała pod tagiem MANS NOT HOT!

W zespole znaleźli się zawodnicy, którzy przebywali na okresie wolnej agentury. Na czele całego przedsięwzięcia stanęli Simon “twist” Eliasson oraz Rokas “EspiranTo” Milasauskas. Pierwszy z nich ma bardzo bogate CV, ponieważ w przeszłości reprezentował dwie najlepsze szwedzkie organizacje – Ninjas in Pyjamas oraz Fnatic. Ostatnio grywał pod banderą półprofesjonalnego Lemondogs. Z kolei EspiranTo występował m.in. w CR4ZY, Valiance oraz c0ntact Gaming. Na przełomie kwietnia i maja przebywał na okresie próbnym w GORILLAZ. Ostatecznie jednak obie strony postanowiły nie przedłużać współpracy.

U boku weteranów znaleźli się mniej doświadczeni gracze – Denis “grux” Gutaj, Robin “robiin” Sjogren oraz Armandas “maty” Kneita. Grux odbył epizod w sypiącym się North, natomiast robiin spędził ponad rok w brytyjskim Teamie Endpoint. Maty w swojej karierze reprezentował głównie litewskie drużyny, a niedawno zdołał awansować do FPL-C.

Za wyniki kolektywu odpowiadać będzie Neil “Neil_M” Murphy. 31-letni Irlandczyk w przeszłości szkolił m.in. zawodników CR4ZY, x-kom Teamu czy Grayhound Gaming. “Nasze cele są proste, stworzyć międzynarodowy dom, w którym każdy członek pełni swoją ulubioną/najbardziej wpływową rolę. Jesteśmy gotowi do rywalizacji w wydarzeniach, aby szlifować nasze umiejętności. Udowodnimy na co nas stać” – przyznał trener w rozmowie z serwisem HLTV.

Aktualny skład MANS NOT HOT prezentuje się następująco:

  • 🇸🇪 Robin “robiin” Sjogren
  • 🇸🇪 Simon “twist” Eliasson
  • 🇱🇹 Rokas “EspiranTo” Milasauskas
  • 🇸🇪 Denis “grux” Gutaj
  • 🇱🇹 Armandas “maty” Kneita
  • 🇮🇪 Neil “Neil_M” Murphy (trener)