Respawn.pl

Mecz Anonymo z OG przełożony, bo F1ku i spółka nie wiedzieli kiedy grają?

Autor: Maks Bartosik

Przed chwilą rozpoczął się drugi dzień zamkniętych kwalifikacji do turnieju RMR. O godzinie 17:00 na serwerze mieli stawić się zawodnicy Anonymo i OG, którzy zmierzą się w meczu drużyn z bilansem 1:1. Jak się jednak okazuje, mecz został przełożony z dosyć niecodziennego powodu.

Anonymo pierwszy dzień zamkniętych kwalifikacji zakończyło z bilansem 1:1. Polacy najpierw przegrali z GamerLegion, a potem pokonali EYEBALLERS. W drugim dniu los chciał, że trafili na zawodników OG, którzy w pierwszym meczu wygrali z Jano, a w drugim przegrali z HEET. Początkowo starcie obu ekip miało rozpocząć się o godzinie 17:00, zawodnicy wybrali już mapę na której będą grać (Ancient) i wszystko było gotowe.

Mecz się jednak nie rozpoczął. Wszystko to przez to, że admini naciskali na Anonymo, by Ci zgodzili się zagrać godzinę później, o osiemnastej. Powód takiej sytuacji jest dosyć dziwny – OG miało zapomnieć, że mecz jest o 17, a nie o osiemnastej.

W całej tej sytuacji najciekawszy jest fakt, że zarówno Anonymo jak i OG przebywają obecnie w warszawskim EPC. Co więcej, oba zespoły dzielą pokoje dosłownie obok siebie, a i tak to nie uchroniło przed sporym nieporozumieniem.

Aktualizacja:

Okazało się, że wina za tę pomyłkę nie leży po stronie OG, a adminów, którzy zmienili pierwotny termin rozegrania meczów i nie upewnili się, że obie formacje o tym wiedzą.