Respawn.pl

mhL był bliski dołączenia do Teamu Liquid?

Autor: Marcin Kapusta

Wczoraj Miłosz “mhL” Knasiak definitywnie opuścił x-kom AGO na rzecz dołączenia do MOUZ NXT. Jak się jednak okazuje, jego kariera mogła potoczyć się zupełnie inaczej!

Jeden z analityków trzeciego sezonu WePlay! Academy League, Alex “Mauisnake” Ellenberg wyjawił nie lada gratkę. Na oficjalnej transmisji z turnieju powiedział, że Miłosz “mhL” Knasiak był potencjalnym kandydatem do zastąpienia Gabriela “FalleNa” Toledo w Teamie Liquid. Szczególnie na transfer nadwiślańskiego snajpera nalegał Jonathan “EliGe” Jablonowski, aczkolwiek priorytetem amerykańskiej organizacji było ściągnięcie Josha “oSee’iego” Ohma, które ostatecznie doszło do skutku. Gdyby rozmowy z dotychczasowym zawodnikiem Extra Salt zakończyły się fiaskiem, to dziś mhL prawdopodobnie przywdziewałby trykot Teamu Liquid.

Niemniej Polak wczorajszego popołudnia przestał utożsamiać się z Jastrzębiami, ale rozpoczął z Myszami. Zasilił on bowiem szeregi MOUZ NXT, wchodząc w buty Adama “torzsiego” Torzsasa, który otrzymał promocję do głównego składu. Tym samym akademia niemieckiej organizacji zaczęła figurować pod polską flagą, wszak występują w niej jeszcze Kamil “siuhy” Szkaradek oraz Hubert “Szejn” Światły.

Aktualnie młode Myszy rywalizują w trzecim sezonie WePlay! Academy League, a stawka jest wysoka, ponieważ walczą o obronę tytułu mistrzowskiego. W meczu inauguracyjnym pokonali młodzików z Eternal Fire, a już 6 stycznia o godzinie 19:20 staną w szranki z akademią FURII Esports.