Respawn.pl

mhL zostanie w składzie Falcons?

Autor: Maks Bartosik

Wszystko wskazuje na to, że projekt superteamu Falcons tymczasowo upadł. A to może spowodować, że mhL stanie przed życiową szansą!

Superteam Falcons był tematem, którym żyła cała scena CS2. Hucznie zapowiadany skład zbudowany z największych gwiazd, a wśród nich Magisk czy Niko. Finalnie kończy się na tym, że gwiazda G2 odrzuciła propozycję Saudyjczyków, a w ślad za Bośniakiem poszli inni. To jednak nie musi być wcale tak zła informacja dla fanów polskiego Counter-Strike’a

Jak poinformował OverDrive, w związku, z tym że Falcons nie udało się skompletować ostatnich dwóch transferów, saudyjska organizacja zamierza zostać z tym co ma. Do Snappiego, Magiska i BOROSa dołączyć mają dwaj zawodnicy, którzy wcześniej występowali w barwach tej organizacji. Mowa o lauNXie i mhLu, którzy kilka tygodni temu wylądowali na ławce rezerwowych Falcons.

Ogromna szansa dla mhL!

Taki obrót spraw byłby ogromną szansą dla polskiego snajpera. mhL miałby okazję występować u boku jednego z najlepszych graczy w historii, a nad jego rozwojem będzie czuwał najlepszy trener. Do tego status Falcons jako organizacji z pewnością pozwoli na wzięcie udziału w wielu prestiżowych turniejach. Jeśli to się potwierdzi, to można powiedzieć, że zarówno mhL, jak i lauNX będą największymi wygranymi tej sytuacji.