Respawn.pl

Michu ma nowego kolegę w IKLA – to były zawodnik Fnatic i NIP!

Autor: Maks Bartosik

Zmiany na scenie CS2 nie dotyczą jedynie drużyn z czołówki. A najlepiej wie o tym Michu, który od kilku dni ma nowego kolegę w IKLA.

Europejska formacja, w której występuje Michu, a trenerem jest Loord, przeszła ostatnio przez kilka zmian. Z zespołem pożegnali się Draken i Xicoz, przez co w drużynie została trójka graczy – Michu, Kvem i Topa. Włodarze ukraińskiej organizacji prężnie szukali nowych twarzy, jednak nie było to wcale łatwe zadanie.

Szwedzka gwiazda dołącza do IKLA!

Ale w końcu udało im się znaleźć pierwszy nowy nabytek. Został nim były zawodnik Fnatic i Ninjas In Pyjamas, a niegdyś jeden z największych szwedzkich talentów CS:GO. Mowa o Jonasie “‘Lekr0” Olofssonie, który to właśnie zasilił skład IKLA. Szwed ostatnio występował w zespole Project G, gdzie grał razem z Mwlkym, jednak opuścił ten projekt już po niecałym miesiącu.

Teraz Lekr0 będzie miał okazję podzielić się swoim doświadczeniem nie tylko z Michu, ale też dwójką Ukraińskich graczy – Topa i Kvemem. A te na pewno się przyda, bowiem dotychczas skład IKLA nie może pochwalić się żadnymi osiągnięciami. Sam Szwed napisał, że ciężko pracował przez ostatnie tygodnie i jest podekscytowany na myśl o powrocie do gry z IKLA.

Aktualny skład IKLA prezentuje się następująco:

Ukraine Vladislav “⁠Kvem⁠ Korol
Ukraine Alexey “⁠Topa⁠ Topchienko
Poland Michał “⁠MICHU⁠ Müller
Sweden Jonas “⁠Lekr0⁠ Olofsson

Sweden William “⁠draken⁠ Sundin (ławka rezerwowych)

Poland Mariusz “⁠Loord⁠ Cybulski (trener)