Respawn.pl

MICHU powalczy o utrzymanie na finałach BLAST Premier Spring! FaZe zagra ponownie w składzie z olofmeister!

Autor: Michał Maćkowski
MICHU

Niestety już dzisiaj Michał “MICHU” Müllera może pożegnać się z finałami BLAST Premier Spring. Evil Geniuses w meczu o utrzymanie zmierzy się z Ninjas in Pyjamas. 

Wczorajszy dzień dla kibiców Evil Geniuses na pewno nie był udany. Drużyna na czele z Michałem “MICHU” Müllerem nie najlepiej rozpoczęła zmagania na finałach BLAT Premier Spring. Po dosyć zaciętym boju na dwóch mapach międzynarodowa formacja musiała uznać wyższość najlepszemu zespołowi świata – Gambit.

Dzisiaj na rehabilitacje mają szansę zawodnicy Evil Geniuses, bowiem zmierzą się z Ninjas in Pyjamas. Niestety nie jest to spotkanie o awans do finału, a o utrzymanie w turnieju. Przegrany pożegna się już z finałami BLAST Premier Spring. Wczoraj Szwedzi przegrali niespodziewanie z Complexity.

Oprócz Evil Geniuses czy NIP’u w grze są już reprezentanci BIG oraz G2. W pierwszej rundzie finałów zagrają jeszcze dzisiaj także gracze Natus Vincere, którzy podejmą FaZe z powracającym do gry Olof “olofmeister” Kajbjer. Wszystkie spotkania z finałów BLAST Premier Spring możecie oglądać tutaj.

Harmonogram na dziś

  • G2 vs BIG – 12:30 (BO3)
  • FaZe vs Natus Vincere – 16:00 (BO3)
  • Evil Geniuses vs Ninjas in Pyjamas – 18:30 (BO3)