Respawn.pl

MICHU rezerwowym Monte na RMR!

Autor: Maks Bartosik
Envy

Możliwe, że będziemy mogli oglądać kolejnego Polaka w walce o paryskiego Majora. Ukraińskie Monte zgłosiło Michała “MICHU” Mullera jako swojego rezerwowego gracza!

Do rozpoczęcia batalii o awans na Blast.tv Major Paris 2023 zostało praktycznie kilkanaście godzin. W grze o ostatni turniej rangi major w CS:GO będzie dziesięciu Polaków i dwóch polskich trenerów, a w tym 9INE. Udział w turnieju weźmie także Monte, w którego składzie występuje Szymon “kRaSnaL” Mrozek.

Były gracz x-kom AGO może nie być jedynym Polakiem w ukraińskiej formacji, który powalczy w grupie B europejskiego turnieju RMR. Dziś wieczorem poznaliśmy listę zawodników rezerwowych zgłoszonych przez zespoły biorące udział w walce o majora. Ukraińska drużyna na swojego zmiennika wybrała dobrze nam wszystkim znanego Michała MICHU Mullera.

MICHU od czerwca ubiegłego roku pozostaje wolnym zawodnikiem, gdy rozstał się z hiszpańskim Mad Lions. Były gracz m.in. Virtus.Pro, Envyus i Evil Geniuses był na początku roku łączony z nowym składem Snaxa, jednak ostatecznie do niego nie dołączył i w dalszym ciągu poszukuje nowego zespołu.

Monte w pierwszym meczu na europejskim RMR zmierzy się z ENCE, w którym występuje Paweł “Dycha” Dycha. Pierwsze spotkanie kRaSnaLa i spółki przeciwko “Dyszce” odbędzie się 11 kwietnia o godzinie 11:30. Tego samego dnia swoje zmagania rozpocznie również 9INE, które w pierwszym meczu zmierzy się z G2. Pełną rozpiskę pierwszych meczów na europejskim RMR znajdziecie w tym artykule.

Skład Monte na RMR prezentuje się następująco:

  • Ukraine Volodymyr “⁠Woro2k⁠ Veletniuk
  • Ukraine Sergiy “⁠DemQQ⁠ Demchenko
  • Jordan Mohammad “⁠BOROS⁠ Malhas
  • Poland Szymon “⁠kRaSnaL⁠ Mrozek
  • Ukraine Viktor “⁠sdy⁠” Orudzhev
  • Ukraine Sergey “⁠lmbt⁠” Bezhanov (trener)