Respawn.pl

Międzynarodowy zespół Polaka poszukuje nowej organizacji!

Autor: Marcin Kapusta

Międzynarodowy zespół, którego częścią jest Karol “REVxD” Zieliński, poszukuje nowej organizacji do reprezentowania!

17-letni Polak pod koniec ubiegłego roku stał się częścią projektu Jarosława “pashyBiceps” Jarząbkowskiego o nazwie Liquid Biceps. Drużyna prowadzona przez Counter-Strike’owego weterana nie przetrwała jednak próby czasu i rozpadła się po zaledwie kilku miesiącach. Sam Karol na początku lutego związał się z nowopowstałą organizacją, Tarczyński Protein Team. Pod jej banderą otrzymał sporą szansę rozwoju i na pewien czas zadomowił się w nadwiślańskiej czołówce. Wraz z kolegami startował m.in. w ESL MP i Polskiej Lidze Esportowej. W tych turniejach zajęli jednak dosyć niskie lokaty. Na przełomie kwietnia i maja przez TPT przewinęło się masę zmian kadrowych, w wyniku których posadę stracił m.in. REVxD. Jego miejsce zajął dotychczasowy zawodnik Illuminar Gaming, Piotr “morelz” Taterka.

Zieliński po raz pierwszy w karierze spróbuje swoich sił w międzynarodowym zespole. U jego boku zagra doświadczony snajper Joao “horvy” Horvath, który przez sześć lat występował głównie na brazylijskim podwórku, reprezentując chociażby Immortals czy INTZ eSports. W ostatnim czasie próbował swoich sił w niemieckich ligach. W wyjściowym składzie znalazł się także Amir “x1ron” Bafandeh, który razem z ForGlory dominował irańskie podwórko. Całość kolektywu dopełnili Mikkel “Maze” Sparvath oraz Milen “milky” Iliev, czyli byli koledzy z europejskiego miksu Peak.

Aktualnie zawodnicy występują w lidze ESEA Advanced, w której posiadają bilans 3-6. Organizacje zainteresowane pozyskaniem międzynarodowej paczki proszone są o kontakt na maila: mikkelph24@gmail.com.

Skład z Polakiem na czele prezentuje się następująco:

  • 🇵🇱 Karol “REVxD” Zieliński
  • 🇧🇷 Joao “horvy” Horvath
  • 🇩🇰 Mikkel “Maze” Sparvath
  • 🇮🇷 Amir “x1ron” Bafandeh
  • 🇧🇬 Milen “milky” Iliev