Respawn.pl

Miki przesunięty na rezerwę Pompa Teamu!

Autor: Marcin Kapusta

Kolejne zmiany w strukturze Pompa Teamu. Z zespołem CS:GO pożegnał się Mikołaj “Miki” Szemraj!

W ostatnim czasie organizacja Szymona “IsAmU” Kasprzyka przeżywa ogromną rewolucję kadrową. 7 maja Bartosz “bnox” Niebisz na zasadzie transferu dołączył do MAD DOG’S PACT, a dzień później odszedł także Konrad “koyot” Hadała. Na początku czerwca jeden z wakatów załatał nadwiślański weteran, Mikołaj “mouz” Karolewski.

Dzisiaj doszło do kolejnej rozłąki. Tym razem Mikołaj “Miki” Szemraj, który był częścią drużyny od listopada 2020 roku, został przesunięty na ławkę rezerwowych. “Chciałbym podziękować chłopakom za wspólną grę i zaufanie, które od nich dostałem. Odkąd rozpoczęliśmy naszą drogę, zacząłem inaczej rozumieć CS-a na każdej płaszczyźnie i pod każdym względem. Oczywiście nie rezygnuję z grania i ciągle jestem otwarty na nowe doświadczenia i propozycje” – przyznał 18-latek za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Po odejściu Mikołaja, skład Pompy skurczył się do zaledwie trzech zawodników. Według źródeł polish leaks pozostałe dwa wolne fotela obsadzą Bartosz “bajls” Mikołajewicz oraz Patryk “Demho” Tomaszewski. Co ciekawe, obydwaj gracze w przeszłości reprezentowali już organizację IsAmU.

Dywizja CS:GO Pompa Teamu prezentuje się następująco:

  • 🇵🇱 Mikołaj “mouz” Karolewski
  • 🇧🇬 Denis “Grashog” Hristov
  • 🇵🇱 Sebastian “fr3nd” Kuśmierz
  • 🇵🇱 Darek “Dareq” Andrzejuk (menadżer)