Respawn.pl

Miks byali i rallena powalczy o zwycięstwo w ESEA Cash Cup CS:GO. Dzisiaj w akcji także Anonymo!

Autor: Michał Maćkowski
byali

Rozgrywki internetowe w CS:GO w 2023 roku już małymi krokami się rozkręcają. W akcji dzisiaj zobaczymy jeszcze dwa polskie zespoły, bo Honoris już o poranku poradziło sobie z rywalem.

Niedziela nie oznacza wolnego dla polskich drużyn CS:GO, która wracają do regularnych rozgrywek. Dzień rozpocząć mogliśmy z Honoris, które na początek nowego turnieju wygrało z bułgarskim TENSTAR. To jednak nie koniec emocji na dzisiaj, bo swoje mecze do rozegrania mają także gracze Anonymo oraz miks byaliego i Rallena.

Byali, Rallen i spółka w drodze po zwycięstwo w ESEA Cash Cup CS:GO

Już o 16:00 w akcji zobaczyć będziemy mogli polski miks, który awansował do najlepszej czwórki rozgrywek ESEA Cash Cup. W składzie oglądamy możemy pięciu Polaków – byali, Rallen, mono, EXUS’a i fr3nd, czyli zawodników, którzy aktualnie pozostają bez zatrudnienia. Dobrywieczór, bo tak gracze nazwali zespół, zmierzy się z francuskim Mixfits, w którym oglądać możemy między innymi byłego reprezentanta Falcons. Transmisja z tego spotkania dostępna jest tutaj. W przypadku zwycięstwa, Polacy jeszcze dzisiaj w finale zagrają z wygrany pojedynku pomiędzy 9 Pandas a INVSN.

Anonymo krok od awansu do fazy pucharowej

O 18:30 na serwer wkroczy kolejny polski zespół. Anonymo kontynuuje rywalizację w piątym sezonie European Pro League, gdzie udało się wygrać pierwsze spotkanie przeciwko ESTOWNIA. Ekipa dowodzona przez Grzegorza “Szpero” Dziamałka w meczu o awans do play-offów zawalczy z akademią Astralis. Transmisja z tego spotkania odbędzie się na oficjalnym kanale organizatora.