Respawn.pl

Strona główna » Misfits triumfatorem CyberPowerPC Extreme Gaming Series Fall

Misfits triumfatorem CyberPowerPC Extreme Gaming Series Fall

Autor: Paweł Wilk

Ekipa Seana ”seang@resa” Garesa wreszcie dopisała do swojego konta złote medale. Misfits okazało się najlepsze w ramach CyberPowerPC Extreme Gaming Series Fall 2017 Invitational, w finale pokonując Renegades. 

 

Łącznie w rywalizacji oglądaliśmy osiem składów rywalizujących na co dzień w Ameryce Północnej. Trafiły one do drabinki pojedynczej eliminacji, gdzie jedna porażka przekreślała szansę na główną nagrodę w postaci 9. tysięcy dolarów. Jeszcze przed startem zawodów ogłoszono rezygnacje Immortals, które zostało zastąpione przez Torqued.

Już w pierwszym meczu Misfits spotkało się ze sporymi problemami. Młody skład Luminosity zdołał urwać jedną mapę, a na dwóch pozostałych postawił spore wymagania. Ostateczne, 2:1 dało awans do półfinału, gdzie czekało OpTiC Gaming. Ekipa Adama “friberg” Friberga świetnie zaczęła spotkanie od wygrania Inferno. Lepszy na Cache’u i Mirage’u okazał się mix francusko-amerykański.

W wielkim finale Misfits rywalizowało z Renegades. Drużyna dowodzona przez Aarona “AZRa” Warda w dwóch poprzednich meczach nie straciło ani jednej mapy, jednak w kluczowym starciu nie podjęła walki. Na Overpassie udało się zdobyć 11 rund, a na Inferno 2.

Misfits 2:0 Renegades (16:11,16:2)

Klasyfikacja generalna:

1. Misfits – 9 000$
2. Renegades – 4 000$
3-4. CLG – 1 000$
3-4. OpTic – 1 000$
5-8. compLexity
5-8. Torqued
5-8. Luminosity
5-8. Rise Nation