Respawn.pl

Misja dla jednego gracza pojawi się w Fortnite z okazji 6 sezonu

Autor: Michał Maćkowski
Fortnite

Chyba tylko tego brakowało w Fortnite. Już szesnastego marca na serwerach zawita szósty sezon, w którym gracze otrzymają misję dla trybu jednoosobowego!

Fortnite to tytuł specyficzny, nie każdy go lubi, jednak EPIC wie jak utrzymać zainteresowanie wokół niego. Gdyby nie dodawana dużej ilość nowości gracze szybko by się znudzili jednym z najpopularniejszych battle royale w historii gier komputerowych. Kiedy myśleliśmy, że w produkcji nic już nas nie zaskoczy, to nie mieliśmy racji.

Już szesnastego marca na serwerach Fortnite wystartuje szósty sezon drugiego rozdziału. Do gry z tej okazji zostanie dodana misja fabularna dla jednego gracza. W trakcie wykonywania zadania dowiemy się dalszej historii związanej z Agentem Jonesem oraz punktem zerowym, która przebiega pomiędzy nowymi sezonami.

To jednak nie koniec. EPIC ogłosił także, że na start nowego sezonu zorganizuje specjalną transmisję, na której wyemitowany zostanie ,,najambitniejszy film fabularny w naszej historii”. Więcej informacji na ten temat między innymi kończącego się już piątego sezonu znajdziecie tutaj.