Mix byali’ego ulega SMASH w meczu o awans do zamkniętych kwalifikacji EPICENTER’a.

Autor: Piotr Ossowski

Za nami emocjonujący 3-mapowy pojedynek, w którym niestety internazionale musiało uznać wyższość drużyny SMASH.

Pierwsza mapa de_nuke była niezwykle wyrównana. Pomimo, iż był to wybór międzynarodowej ekipy SMASH, mix byali’ego nie ustępował swoim rywalom na krok. Pierwsza połowa padła łupem tych pierwszych – 9:6. Druga część zaczęła się na zdecydowaną korzyść internazionale. Mieli oni nawet dwa punkty meczowe, ostatecznie jednak regulaminowy czas gry zakończył się wynikiem 15:15. Niestety dogrywka okazała się niekorzystna dla mixu Polaków (byali, stark) i musieli oni uznać wyższość rywali 16:19.

Druga część tego meczu miała miejsce na de_inferno. Mapa, na której, świetny powrót w pojedynku z Ambush zanotowała wczoraj ekipa internazionale. (4:13 -> 16:14). Dzisiaj “piekło” również było szczęśliwe. Była to jednak kolejna bardzo wyrównana rozgrywka. Pierwsza część była na korzyść SMASH, które ponownie wygrało 9:6. Później jednak odgryzł się byali i spółka, którzy ostatecznie grając lepiej po stronie terrorystów doprowadzili do dogrywki. Dodatkowe rundy były równie emocjonujące, jak cały mecz. Wydawało się, że internazionale uda się już zamknąć tą mapę w pierwszej części dogrywki, jednak przy wyniku 18:16 Bielińskiemu scrashował komputer, co spowodowało wyrzucenie go z gry. Ta sytuacja wyprowadziła z równowagi zawodników mixu, którzy musieli rozgrywać kolejną dogrywkę. Na szczęście już w drugiej części “doliczonego czasu gry” to internazionale było skuteczniejsze i pokonało swoich rywali wynikiem 22:20.

Niestety, ostatnia mapa okazała się zabójcza dla byaliego i spółki. Dust 2 zdecydowanie nie przypadł internazionale. Początkowo przegrywali oni aż 0:13! Koniec końców udało im się wywalczyć kilka rund, jednak SMASH okazało się za mocne i mix uległ rywalom 4:16.