Respawn.pl

Strona główna » mOE nie zagra z Team Liquid na MLG Main Qualifier

mOE nie zagra z Team Liquid na MLG Main Qualifier

Autor: Sergiusz Lelakowski

Amerykański zawodnik postanowił zmienić decyzję i nie wesprzeć zawodników Team Liquid podczas głównych kwalifikacji do MLG Columbus. Na zmianę zdania wpłynęły regulacje ustalone przez głównego sponsora najważniejszych rozgrywek – Valve.

Kilka dni temu doszło do zmiany w zespole Team Liquid, z którym pożegnał się Eric “adreN” Hoag – drugi najbardziej doświadczony gracz w składzie. W jego miejsce został przyjęty 19-letni Kenneth “koosta” Suen – wschodząca gwiazda, która dotychczas reprezentowała barwy EnemyGG. Niestety, los chciał, że była drużyna Suen’a również dostała się na MLG Main Qualifier, co uniemożliwiło młodzieńcowi dostanie się na major event razem ze swoimi nowymi kolegami. Gracze Team Liquid postanowili sięgnąć po Mohamada “mOE” Assada, który już raz pomagał drużynie podczas pierwszego dnia finałów ESL ESEA Pro League.

Dziś dowiedzieliśmy się jednak, że mOE zmienił decyzję i nie pojawi się na turnieju jako zawodnik TL. Reprezentant Echo Fox nie mógłby pojawić się na kolejnym minor evencie razem ze swoją drużyną, gdyby za kilka dni udałoby mu się zakwalifikować do MLG Columbus wraz z zawodnikami Team Liquid. Takie prawo zostało ustanowione przez Valve, gdy zdecydowali się na wprowadzenie regionalnych turniejów rangi minor.

Team Liquid znajduje się w grupie razem z HellRaisers, mousesports oraz Team YP, które zostanie wzmocnione przez Pawła “innocent” Mocka oraz Grzegorza “szpero” Dziamałka.

Zdjęcie: HLTV.org