Respawn.pl

mOE zagra z Team Liquid podczas ESL ESEA Pro League Season 2 Finals

Autor: Sergiusz Lelakowski

Zawodnicy Team Liquid zostali zmuszeni do użycia innego gracza podczas pierwszego dnia finałów ESL ESEA Pro League Season 2 ze względu na obowiązki szkolne Jonathana “ELiGE” Jablonowskiego.

Wybór padł na doświadczonego gracza oraz bardzo popularnego streamera – Mohamada “mOE” Assada, który zastąpi Jablonowskiego w pierwszym dniu turnieju. Taka sytuacja oznacza, że zawodnicy Team Liquid rozegrają tylko jeden mecz z Assadem w składzie, lecz będzie to spotkanie przeciwko jednej z najlepszych drużyn na świecie – Team EnVyUs.

mOE ostatnio reprezentował barwy organizacji 3sUP Enterprises, lecz po niedługim czasie został zastąpiony i przesunięty na pozycję rezerwowego. Assad w przeszłości grał m.in. dla Area 51 Gaming, Torqued oraz ACE Gaming. Niestety, w żadnej z tych drużyn, nie utrzymał się dłużej niż kilka miesięcy bądź nawet dni.

Team Liquid zagra w pełnym składzie przeciwko fnatic oraz Team Conquest. Turniej rozpocznie się 10 grudnia i będzie trwał przez 4 dni. Zespoły zmierzą się w amerykańskim studiu ESL w Burbank, LA.