Respawn.pl

Strona główna » mousesports bez trenera

mousesports bez trenera

Autor: Sergiusz Lelakowski

Trener mousesports ogłosił właśnie na twitterze, że nie będzie już pełnił tej funkcji w zespole. Do dzisiaj team miał dwóch coach’ów, a jednego z nich wprowadzili chwilę przed MLG Columbus 2016.

Niclas “enkay_J” Krumhor poinformował fanów mousesports za pośrednictwem platformy twitter, że opuszcza szeregi formacji, nie podając konkretnego powodu. Twitty wyglądają następująco:

Niclas Krumhor w wiadomościach dziękuje za wspaniały czas poświęcony w drużynie i życzy im jak najlepiej.

Coach enkay_j ciężko pracował przygotowując mapy i taktyki, a także zajmował się ogólnie pojętą analizą gry zespołu. Przed MLG Columbus wprowadzony do team’u został drugi trener – Navid “Kapio” Javadi, będący analitykiem w czasie samej gry, uspokajając zawodników. Na majorze MLG zespół trafił jednak na bardzo ciężką grupę, w której znajdowało się Luminosity Gaming, Ninjas in Pyjamas oraz Flipsid3. Z tą ostatnią drużyną mousesports wygrało, po najdłuższym meczu w historii major’ów wynikiem 31-28, ostatecznie jednak nie wychodząc z grupy.

Mousesports w ostatnim czasie radzi sobie znakomicie, zwyciężając nad takimi drużynami jak FaZe, Na’Vi, EnVyUs czy Virtus.pro. Widać było wyraźną poprawę w grze zespołu, dzięki czemu ostatnimi czasy stali się jednymi z najważniejszych graczy na scenie CS:GO. Drugi wprowadzony trener, Kapio, wyraźnie odciążył Niclasa i wywarł znaczący wpływ na spokój i skupienie u reszty zawodników.

Skład mousesports prezentuje się teraz następująco:

[flag nl]Chris “chrisJ” de Jong[/flag][flag de]Denis “denis” Howell[/flag][flag de]Johannes “nex” Maget[/flag][flag ba]Nikola “NiKo” Kovač[/flag][flag de]Timo “Spiidi” Richter[/flag][flag de]Navid “Kapio” Javadi (trener)[/flag]